biuletyn 12/16/2012

16 Gru

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  2. Polish      Friends of Naperville
  3. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  4. Schaumburg Music
  5. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  6. Jerzy Kornecki –      prywatny sponsor
  7. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  8. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  9. Forever Living Products – independent consultant
  10. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  11. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  12. Garden Fresh Market
  13. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  14. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  15. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  16. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  17. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency

Drodzy Państwo,

Przypominamy, że ostatnie zajęcia przed świętami odbędą się 21 grudnia 2012. Wracamy do szkoły po przerwie świątecznej 11 stycznia 2013 roku.

christmas eve waferWigilia szkolna

W piątek 21 grudnia o godz. 19.00, odbędzie się szkolna Wigilia. Uczniowie klasy 2 pod kierunkiem wychowawczyni Katarzyny Nalaskowskiej oraz rodziców przygotowali Jasełka. Gościć będziemy Jacka Krepulca z grupy „Lombard Band”, który zaprosi naszych uczniów do wspólnego kolędowania oraz Wiktorie Palacios, która zaprezentuje kilka kolęd zagranych na skrzypcach. Dekoracją zajmą sie Państwo Slazak. Do wigilijnej dekoracji potrzebne są sztuczne choinki. W tej sprawie proszę o kontakt z dyrekcja.

dyzurDyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

koszulkaKoszulki z logo

Przypominamy, że od kilku tygodni prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Koszulka może być miłym prezentem świątecznym, a także miłym akcentem okazującym przynależność do polonijnej społeczności. Serdecznie dziękujemy za wszelkie okazane wsparcie.

prezentKiermasz świąteczny

Pani Elżbieta Chowaniec tradycyjnie będzie gościła w naszej szkole przed świętami 14 i 21 grudnia, jak zwykle ze swoimi świątecznymi upominkami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia jej stoiska. Pani Elżbieta jest właścicielką butiku Treasure Box.

Joanna Miezin będzie gościła przed świętami w naszej szkole z produktami firmy Forever. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych.

Dyscyplina

W minionych tygodniach, otrzymaliśmy wiele uwag ze strony dyrekcji szkolnej Scullen. Prosimy rodziców o przestrzeganie zasad bezpieczeństwa na terenie szkoły. Rodzice, są odpowiedzialni za dzieci, które nie uczęszczają do polskiej szkoły. Dyżurujący rodzice odpowiedzialni są za bezpieczeństwo uczniów, w czasie przerwy miedzy lekcjami, wtedy, gdy uczniowie przebywają na korytarzu, lub korzystają z toalet szkolnych.

Matura

Przypominamy, że matura z historii, odbędzie się w piątek 18 stycznia, o godz. 18.00. Test opracowany został przez, nauczycielkę historii panią Renatę Kodziolka, będzie trwał półtorej godziny. Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu się naszych maturzystów do egzaminu dojrzałości. Dodatkowe pytania można kierować do dyrekcji, wychowawcy i nauczyciela historii.

Zabawa mikołajkowa

7 grudnia odbyła się w naszej szkole zabawa mikołajkowa oto kilka zdjęć z owego wydarzenia.

nowe zdjecia 049

nowe zdjecia 050