biuletyn 01/13/2013

13 Sty

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  2. Schaumburg      Music
  3. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  4. Jerzy Kornecki –      prywatny sponsor
  5. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  6. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  7. Forever Living      Products –      independent consultant
  8. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  9. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  10. Garden      Fresh Market
  11. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  12. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  13. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  14. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  15. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  16. Anna      Kuszel – Handwritten Calligraphy
  17. Polish      Friends of Naperville

maturaMatura

Przypominamy, że matura z historii, odbędzie się w piątek 18 stycznia, o godz. 18.00. Test opracowany został przez, nauczycielkę historii panią Renatę Kodziolka, będzie trwał półtorej godziny. Prosimy rodziców o pomoc w przygotowaniu się naszych maturzystów do egzaminu dojrzałości. Jednocześnie przypominamy, że podczas egzaminu obowiązuje strój galowy. Dodatkowe pytania można kierować do dyrekcji, wychowawcy i nauczyciela historii. Po teście zaprosimy maturzystów na drobny poczęstunek przygotowany przez rodziców. Trzymamy kciuki z powodzenie naszych drogich maturzystów.

dyzurDyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Koszulki z logo

Prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Opłata za szkołę

Uprzejmie przypominamy o opłatach za szkołę o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

Podziękowania

Dyrekcja, nauczyciele i uczniowie dziękują rodzicom za przygotowanie smakołyków na szkolna Wigilię. Szczególne podziękowania dla wychowawczyni klasy drugiej Katarzyny Nalaskowskiej oraz uczniów i rodziców, za przygotowanie Jasełek. Panu Andrzejowi Slazak za wykonanie przepięknej szopki i żłóbka, pani Monice Slazak za dekoracje oraz pani Manueli Douglas za uszycie kostiumów.