biuletyn 01/20/2013

20 Sty

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Schaumburg      Music
  2. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  3. Jerzy Kornecki – prywatny      sponsor
  4. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  5. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  6. Forever Living Products – independent consultant
  7. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  8. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  9. Garden      Fresh Market
  10. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  11. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  12. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  13. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  14. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  15. Anna      Kuszel – Handwritten Calligraphy
  16. Polish      Friends of Naperville
  17. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor

DSCN1830Matura

Szanowni Państwo w miniony piątek 18 stycznia odbył się egzamin maturalny z historii.  Test opracowany został przez, nauczycielkę historii panią Renatę Kodziolka. Z radością pragniemy poinformować, że 12 maturzystów, których przystąpiło do egzaminu dojrzałości zdało go bardzo dobrze. Uczniowie byli bardzo dobrze przygotowani, z powagą podeszli do owego jak ważnego egzaminu wszyscy prezentując się elegancko w strojach galowych. Następny egzamin maturalny z geografii odbędzie się 26 kwietnia, matura z języka polskiego 3 maja. Życzymy powodzenia.

Uwaga

W piatek 25 stycznia uczniowie Scullen będą mieć dyskotekę. Uprzejmie prosimy rodziców o zadbanie o bezpieczeństwo swoich dzieci,
na parkingu i wewnątrz budynku szkolnego.

Ddyzuryżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Koszulki z logo

Prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Opłata za szkołę

Uprzejmie przypominamy o opłatach za szkołę o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

grandparents-day1Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie zapraszamy wszystkich Dziadków i Babcie na program artystyczny, przygotowany przez uczniów klas młodszych z okazji Dnia Babci i Dziadka, który odbędzie się w piątek 1 lutego o godzinie 7;45 w szkolnej kafeterii.

W programie również przedstawienie o Czerwonym Kapturku. Opłatę w wysokości $5 od dziecka, prosimy uiścić u wychowawców klas. Dziadkowie i rodzice z trójek klasowych, którzy będą przygotowywać poczęstunek zwolnieni są z opłaty za udział w przedstawieniu.

Ze względów organizacyjnych uprzejmie prosimy o zgłaszanie do wychowawców, kto z Dziadków będzie mógł uczestniczyć w uroczystości.

Rodzice, którzy będą chcieli wziąć udział w przedstawieniu proszeni są o zakup biletów.

klasa_11Zdjęcia

W listopadzie 2012 roku uczniom naszej szkoły zostały wykonane zdjęcia klasowe. Można je obejrzeć na stronie:

www.MyConceptStudio.com/photos
username: modrzejewska
password: 2828

Przedłużyliśmy przyjmowanie zamówień na zdjęcia, które będzie można zamówić do dnia: 02/08/2013.

klasa_0

klasa_1