biuletyn 02/03/2013

03 Lu

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Jerzy Kornecki – prywatny      sponsor
  2. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  3. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  4. Forever Living Products – independent consultant
  5. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  6. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  7. Garden      Fresh Market
  8. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  9. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  10. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  11. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  12. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  13. Anna      Kuszel – Handwritten Calligraphy
  14. Polish      Friends of Naperville
  15. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  16. Schaumburg      Music
  17. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC

???????????????????????????????Dzień Babci i Dziadka

Serdecznie dziękujemy wszystkim licznie przybyłym Babciom i Dziadkom, którzy zaszczycili nas swoją obecnością w miniony piątek. Doszły nas słuchy, że krótki program artystyczny przygotowany przez młodsze klasy wycisną nie jedną łezkę wzruszenia szanownym gościom a przedstawienie „Czerwony Kapturek” wystawione przez amatorską grupę teatralną bardzo podobało się zarówno dzieciom jak i dorosłym. Uprzejmie dziękujemy także rodzicom, którzy dołączyli do grona publiczności.

Szczególne ukłony należą się Rodzicom z trójek klasowych zaangażowanym w przygotowanie uroczystości oraz Państwu Slazak za niezwykłe dekoracje. Dziękujemy bardzo.

_IGP0700

_IGP0701

_IGP0703

Wywiadówki

Uprzejmie informujemy, że 8 lutego odbędą się zebrania z rodzicami. Szczegółowe informacje dotyczące godzin spotkań w poszczególnych klasach proszę sprawdzić w zakładce „Zadania domowe”.

thumbnail1-phpKomunikat dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania

Informujemy, że dnia 5, 6 i 7 lutego nie będzie spotkań w kościele w Lombard. Spotkania odbędą się 11, 12 i 14 lutego od godz. 17.00 do 19.00 w tych dniach młodzież będzie komisyjnie zdawała egzamin do bierzmowania.

Opłata za szkołę

Uprzejmie przypominamy o opłatach za szkołę o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

dyzurDyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Koszulki z logo

Prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

klasa_1Zdjęcia

W listopadzie 2012 roku uczniom naszej szkoły zostały wykonane zdjęcia klasowe. Można je obejrzeć na stronie:

www.MyConceptStudio.com/photos
username: modrzejewska
password: 2828

Przedłużyliśmy przyjmowanie zamówień na zdjęcia, które będzie można zamówić do dnia: 02/15/2013.