biuletyn 02/10/2013

10 Lu

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Augustyn & Associated,      Ltd
  2. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  3. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  4. Forever Living Products – independent consultant
  5. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  6. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  7. Garden      Fresh Market
  8. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  9. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  10. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  11. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  12. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  13. Anna      Kuszel – Handwritten Calligraphy
  14. Polish      Friends of Naperville
  15. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  16. Schaumburg      Music
  17. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  18. Jerzy Kornecki – prywatny      sponsor

thumbnail1-phpKomunikat dla młodzieży przystępującej do Sakramentu Bierzmowania

Informujemy, że dnia 5, 6 i 7 lutego nie będzie spotkań w kościele w Lombard. Spotkania odbędą się 11, 12 i 14 lutego od godz. 17.00 do 19.00 w tych dniach młodzież będzie komisyjnie zdawała egzamin do bierzmowania.

Opłata za szkołę

Uprzejmie przypominamy o opłatach za szkołę o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

dyzurDyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Koszulki z logo

Prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Zdjęcia

W listopadzie 2012 roku uczniom naszej szkoły zostały wykonane zdjęcia klasowe. Można je obejrzeć na stronie:

www.MyConceptStudio.com/photos
username: modrzejewska
password: 2828

Przedłużyliśmy przyjmowanie zamówień na zdjęcia, które będzie można zamówić do dnia: 02/15/2013.

Matura

Uprzejmie informujemy rodziców i uczniów klasy maturalnej, że egzamin maturalny z geografii odbędzie się 26 kwietnia 2013 roku. Życzymy powodzenia i zachęcamy rodziców do pomocy w przygotowaniu.

Spotkania z Rodzicami

Rodzice, którzy niebyli obecni na wywiadówce, proszeni są o kontakt telefoniczny lub e-mailowy z wychowawcą klasy.

Przypominamy, że wyniki nauczania Państwa dzieci w wielu przypadkach, zależą od Państwa zaangażowania, zainteresowania się postępami i osiągnięciami, dzieci w szkole. Systematyczna współpraca z wychowawcą i dyrekcją to główny element, sukcesu naszych uczniów.

westerplatte„1939. Tajemnica Westerplatte”

Serdecznie zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu „1939. Tajemnica Westerplatte”, który odbędzie się w sobotę 23 lutego 2013 o godzinie 10 w kinie Muvico Rosemont 18, 9701 Bryn Mawr Ave, Rosemont, IL 60018.

W imieniu organizatorów Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce informujemy o specjalnej projekcji dla szkół. Istnieje możliwość rezerwacji biletów w cenie $ 10.00 w naszej szkole. To wyjątkowa okazja przybliżenia młodzieży historii bohaterów Westerplatte.

1 Komentarz

Opublikował/a w dniu Luty 10, 2013 w Uncategorized

One response to “biuletyn 02/10/2013

1. Paweł

Marzec 26, 2013 at 11:04 am

To bardzo przykre, że dzieci pójdą pod opieką nauczycieli na ten film, który pokazuje polskich żołnierzy jako bandę idiotów i nieudaczników w ten sposób szklalując ważne dla Polaków wydarzenie historyczne. Obraz w całości oparty na chorych urojeniach, bez żadnego potwierdzenia w faktach.