biuletyn 02/17/2013

17 Lu

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Augustyn &      Associated, Ltd – podatki i księgowość
  2. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  3. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  4. Forever Living      Products –      independent consultant
  5. Joanne      Siemiaszko – prywatny sponsor
  6. Krystyne      Hazlett – prywatny sponsor
  7. Garden      Fresh Market
  8. Portal      wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  9. Andrzej i Monika      Ślązak – prywatny sponsor
  10. Małgorzata      Gutowski  – prywatny sponsor
  11. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  12. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  13. Anna      Kuszel – Handwritten Calligraphy
  14. Polish      Friends of Naperville
  15. Witold Stanislawski      – prywatny sponsor
  16. Schaumburg      Music
  17. Dr.      Carl E.      Henley, DDS and Associates, PC
  18. Jerzy Kornecki –      prywatny sponsor

westerplatte„1939. Tajemnica Westerplatte”

Serdecznie zapraszamy na pokaz przedpremierowy filmu „1939. Tajemnica Westerplatte”, który odbędzie się w sobotę 23 lutego 2013 o godzinie 10 w kinie Muvico Rosemont 18, 9701 Bryn Mawr Ave, Rosemont, IL 60018.

W imieniu organizatorów Festiwalu Filmu Polskiego w Ameryce informujemy o specjalnej projekcji dla szkół. Istnieje możliwość rezerwacji biletów w cenie $ 10.00 w naszej szkole. To wyjątkowa okazja przybliżenia młodzieży historii bohaterów Westerplatte.  Zainteresowanych prosimy o zgłaszanie się do wychowawców klas lub do Barbary Woskowski.

jpgOpłata za szkołę

Szanowni Państwo uprzejmie przypominamy o opłatach za szkołę i prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Koszulki z logo

Prowadzimy sprzedaż koszulek z logo szkolnym w cenie $ 15.00, całkowity dochód zostanie przeznaczony na potrzeby szkoły. Serdecznie dziękujemy za wsparcie.

Legendy krakowskie

W miniony piątek 16 lutego 2013  klasa piąta pod kierownictwem wychowawczyni pani Anny Dziala w ramach zajęć lekcyjnych przygotowała przedstawienie kukiełkowe legend krakowskich.

Przedstawienie