biuletyn 03/10/2013

10 Mar

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Augustyn & Associated, Ltd – podatki i księgowość
  2. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  3. Danuta Swobodnik – prywatny sponsor
  4. Forever Living Products – independent consultant
  5. Joanne Siemiaszko – prywatny sponsor
  6. Krystyne Hazlett – prywatny sponsor
  7. Garden Fresh Market
  8. Portal wiadomości amerykańskich – Informacje USA
  9. Andrzej i Monika Ślązak – prywatny sponsor
  10. Małgorzata Gutowski – prywatny sponsor
  11. Edyta Straczynski, M.D. Family Medicine
  12. Joanna Tarnowski – CPCU – F.T.S. Insurance Agency
  13. Anna Kuszel – Handwritten Calligraphy
  14. Polish Friends of Naperville
  15. Witold Stanislawski – prywatny sponsor
  16. Schaumburg Music
  17. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  18. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor

thumbnail1-phpZebranie w sprawie bierzmowania.

Uprzejmie informujemy, że w dniach 11 i 14 marca 2013 odbędzie się spotkanie rodziców i młodzieży przystępującej do sakramentu bierzmowania w kościele Bożego Miłosierdzia 21W411 Sunset Ave. Lombard, IL 60148-1463 www.milosierdzie.us

spring breakPrzerwa wiosenno – świąteczna

Przypominamy o zbliżającej się przerwie wiosenno – świątecznej, informując, że w dniach 22 marca i 29 marca 2013 nie odbędą się zajęcia w polskiej szkole, spotykamy się radośni i wypoczęci po świętach 5 kwietnia 2013 roku.

jpgOpłata za szkołę

Drodzy Państwo uprzejmie przypominamy o zaległych opłatach za szkołę i prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność. Wkrótce rozpoczynamy zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014, o czym poinformujemy Państwa w kolejnych biuletynach.

Dyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

maturaMatura

Uprzejmie informujemy rodziców i uczniów klasy maturalnej, że egzamin maturalny z geografii odbędzie się 26 kwietnia 2013 roku. Życzymy powodzenia i zachęcamy rodziców do pomocy w przygotowaniu.

wielkaocWielkanocny kiermasz świąteczny

W najbliższy piątek 15 marca zapraszamy Państwa serdecznie na wielkanocny kiermasz świąteczny. Pani Elżbieta Chowaniec tradycyjnie będzie gościła w naszej szkole przed świętami, jak zwykle ze swoimi świątecznymi upominkami. Zapraszamy wszystkich do odwiedzenia jej stoiska. Pani Elżbieta jest właścicielką butiku Treasure Box.