biuletyn 04/14/2013

14 Kwi

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

1. Monika Henley – broker, realtor

19. Dr. Carl E. Henley, DDS and Associates, PC
  20. Jerzy Kornecki – prywatny sponsor

calendarZapisy do szkoły

Z radością informujemy, że 5 kwietnia 2013 rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014.

Drodzy Państwo jednocześnie uprzejmie przypominamy o zaległych opłatach za szkołę i prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności. Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

maturaMatura

Uprzejmie informujemy rodziców i uczniów klasy maturalnej, że egzamin maturalny z geografii odbędzie się już wkrótce 26 kwietnia 2013 roku, egzamin z języka polskiego 3 maja 2013 roku. Przypominamy, że do egzaminów dojrzałości zostało już niespełna kilka zajęć, bardzo prosimy rodziców o szczególną wyrozumiałość wobec uczniów w tym trudnym dla nich okresie, zachęcając jednocześnie do pomocy w przygotowaniu. Życzymy powodzenia, mając nadzieje, że dobrze zdany egzamin będzie naszym wspólnym sukcesem.

dyzurDyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

koszulkaParada 3 Maja

Drodzy Państwo, tegoroczna Parada 3-majowa, odbędzie sie w sobotę 4-maja. Zachęcamy uczniów (szczególnie klasy maturalnej) rodziców i nauczycieli do udziału i reprezentowania szkoły w Naperville.

W szkole można kupić koszulki z logo naszej szkoły w cenie $12, które są doskonałym sposobem okazania przynależności do społeczności polskiej szkoły w Naperville.

eaglesAkademia piłkarska Eagles

Akademia piłkarska Eagles z Chicago rozszerza swoje skrzydła na przedmieścia Chicago, wkrótce zostanie otwarty nowy oddział w Naperville. Prowadzimy zapisy w różnych grupach wiekowych od 5 lat, zapraszamy dziewczynki i chłopców. Dodatkowe informacje w sprawie zapisów pod numerami telefonów  630 362 0286 oraz 847 366 7343.

Studniówka 2013