biuletyn 05/05/2013

05 Maj

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

NASI SPONSORZY

19. Akademia AAC Eagles of Chicago – oddział Naperville
  20. Augustyn & Associated, Ltd – podatki i księgowość

zebranieZapisy do szkoły

Z radością informujemy, że 5 kwietnia 2013 rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014.

Drodzy Państwo jednocześnie uprzejmie przypominamy o zaległych opłatach za szkołę i prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności. Informujemy także, że uczniowie, których rodzice nie uiszczą opłaty do końca roku szkolnego, nie otrzymają świadectw ukończenia klasy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

maturaMatura

W miniony piątek odbył się egzamin maturalny z języka polskiego z radością informujemy, że wszyscy uczniowie zaliczyli ostatni etap egzaminu dojrzałości. Serdecznie gratulujemy.

Bardzo prosimy rodziców o uregulowanie opłaty za akcesoria graduacyjne, która wynosi $ 35.25. Nie będziemy mogli wydać tog i czapek osobom, które nie zapłacą w terminie.

DSCN1947

DSCN1954

DSCN1976

DSCN1980

dyzurDyżury

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Msza Graduacyjna

Msza graduacyjna odbędzie się w niedzielę 19 maja 2013 r. punktualnie o godz. 14.30, w Bazylice św. Jacka pod adresem 3636 W. Wolfram Str., Chicago, IL 60618.

Zakończenie roku

Informujemy, że w związku ze odwołaniem zajęć 19 kwietnia zakończenie roku szkolnego odbędzie się 17 maja 2013 roku o godz. 18.00.

Parada 3 majowa

Bardzo gorąco dziękujemy rodzicom, uczniom i nauczycielom, którzy wzięli udział w tegorocznej paradzie 3 majowej. Nasza grupa wszak nieliczna zrobiła ogromne wrażenie na widzach oraz była szeroko komentowana podczas retransmisji z uroczystości na kanale ABC7.

DSCN1982

DSCN1992