biuletyn 05/12/2013

12 Maj

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

NASI SPONSORZY

20. Augustyn & Associated, Ltd – podatki i księgowość
  21. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję

zebranieZapisy do szkoły

Z radością informujemy, że 5 kwietnia 2013 rozpoczęliśmy zapisy na nowy rok szkolny 2013/2014.

Drodzy Państwo jednocześnie uprzejmie przypominamy o zaległych opłatach za szkołę i prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności.

Informujemy także, że uczniowie, których rodzice nie uiszczą opłaty do dnia zakończenia roku szkolnego, nie otrzymają świadectw ukończenia klasy.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

maturaKlasa maturalna

Bardzo prosimy rodziców o uregulowanie opłaty za akcesoria graduacyjne, która wynosi $ 35.25. Nie będziemy mogli wydać tog i czapek osobom, które nie zapłacą w terminie. W najblizszy piątek odbędzie się uroczyste rozdanie dyplomów.

Msza graduacyjna odbędzie się w niedzielę 19 maja 2013 r. punktualnie o godz. 14.30, w Bazylice św. Jacka pod adresem 3636 W. Wolfram Str., Chicago, IL 60618.

zebranieDyżury

Osoby, które nieodpracowały dyżuru w bieżącym roku szkolnym proszone są o uregulowanie płatności w wysokości $10.

W szkole dostępna jest lista dyżurów (każda rodzina ma obowiązek wypełnić jeden dyżur w ciągu roku szkolnego, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym dzieciom). Jeżeli dyżur został odpracowany, depozyt w wysokości $10 przesuwany jest na rok następny. Jeżeli dyżur nie został odpracowany, należy w następnym roku, ponownie uiścić $10-cio dolarowy depozyt.

Obowiązkiem dyżurnych jest dopilnowanie dyscypliny na korytarzach podczas przerw międzylekcyjnych.

Zakończenie roku

Informujemy, że w związku ze odwołaniem zajęć 19 kwietnia zakończenie roku szkolnego odbędzie się 17 maja 2013 roku o godz. 18.00. W tym dniu dzieci nie wchodzą do klas, spotykamy się w kafeterii, gdzie obejrzymy krótki program artystyczny przygotowany przez uczniów naszej szkoły, po czym nastąpi rozdanie świadectw oraz drobny poczęstunek dla uczniów, pączki i napoje od naszego sponsora  Garden Fresh Market. Rodzice mogą przynieść dodatkowe smakołyki.