biuletyn 06/04/2013

04 Czer

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’, aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w biuletynie.

NASI SPONSORZY

20. Lombard Band – Muzyka na każdą okazję
  21. Krzysztof Kusion – prywatny sponsor

DSC01441Zapisy do szkoły

Szanowni Państwo informujemy, że zapisy do szkoły na rok szkolny 2013/2014 dla uczniów uczęszczających obecnie do szkoły, termin rejestracji upływa z końcem czerwca. Po tym terminie, obowiązuje rodziców $20 opłata za zwłokę. Dla nowych uczniów rejestracja będzie trwała do września.

Przy zapisie każda z rodzin, zobowiązana jest uiścić $10 depozyt za dyżur. Rodziny, które uiściły powyższą opłatę i odpracowały dyżur, zwolnione są z powyższej opłaty. Rodzice, którzy uiścili opłatę i nie odpracowali dyżuru, zobowiązani są uiścić ponownie $10 depozyt za dyżur w nowym roku szkolnym.

Szczegółowe informacje dotyczące nowego roku szkolnego, ukażą sie w sierpniowym biuletynie.

Wszystkim rodzicom, nauczycielom i uczniom życzymy bezpiecznych i udanych wakacji.

_IGP2051Podziękowania

Dyrekcja szkoły i nauczyciele składają szczególne podziękowania dla wolontariuszy, którzy zaangażowali swój czas, wiedzę, umiejętności, siły fizyczne i psychiczne oraz talenty by pomagać w rozwoju i funkcjonowaniu szkoły. Owe  skarby, należy doceniać. Dziękujemy wolontariuszom za ogrom pracy, którą ktoś musi wykonać.

Gorące podziękowania dla rodziców tegorocznych maturzystów, za cierpliwość, wytrwałość, poświęcenie, zachęcanie i motywowanie naszych uczniów, by kontynuowali naukę w polskiej szkole. Za szacunek do j. polskiego, polskiej kultury, historii i tradycji.

Pragniemy przekazać wyrazy szacunku Państwu: Kazun, Kubas, Laszczkowski, Miller, Nalaskowski, Oberle, Panczyk, Pupik, Rusak, Stolarczyk, Tyrawa.

19 maja obyła się uroczysta msza graduacyjna w bazylice św. Jacka, w której wzięli udział nasi dumni maturzyści, oto kilka zdjeć z uroczystości.

IMGP9429

IMGP9455