biuletyn 8/18/2013

18 Sier

koniec wakacjiNowy rok szkolny 2013 / 2014

Drodzy Państwo – rozpoczynamy kolejny, 6-ty rok działalności szkoły. Witamy po wakacjach, wszystkich naszych uczniów, rodziców i nauczycieli. Nowy rok szkolny, rozpoczynamy   6 września 2013 roku. Zajęcia będą odbywały sie w piątki w godz. od 17.30 do 20.30 w Scullen Middle School, 2815 Mistflowers Ln., Naperville, IL 60564.

Jednocześnie informujemy, że zmiany sobotniej nie będzie.

Zksiazkiapisy

W bieżącym roku szkolnym, nie będą organizowane dodatkowe zapisy przed rozpoczęciem roku szkolnego. Rodzice, którzy nie zapisali jeszcze swoich dzieci na nowy rok szkolny, proszeni są o przesłanie karty rejestracyjnej na PO. Box szkoły do 5-tego września, lub zgłaszanie sie osobiście do dyrekcji w piątek 6-tego września. W tym dniu będzie prowadzona również sprzedaż podręczników.

Prosimy rodziców o zgłaszanie sie do pomocy do Dyrektor Barbary Panczyk.

Przypominamy, że przy zapisie należy uiścić $100 depozyt plus $20 za spóźnioną opłatę (nie dotyczy nowych uczniów) oraz $10 depozyt za dyżur(dotyczy rodzin, które depozytu jeszcze nie uiściły).

W szkole będzie dostępna lista dyżurów. Każda rodzina zobowiązana jest do wypełnienia jednego dyżuru na korytarzu szkolnym w ciągu roku szkolnego. Do obowiązków dyżurnego należy dopilnowanie uczniów w czasie przerw miedzy lekcjami na korytarzach i w ubikacjach. Pomaganie nauczycielom przy wykonywaniu kopii materiałów dydaktycznych.

fieldtripschoolbusNowe zarządzenie dystryktu 204

W bieżącym roku szkolnym(odgórne zarządzenie dystryktu szkolnego) rodzice mogą przywozić do szkoły swoje dzieci najwcześniej o godz. 17.15. Przed 17.15 drzwi wejściowe szkoły będą zamknięte.

Uczniowie nie mogą przynosić do szkoły gier elektronicznych, I-podów, telefony komórkowe powinny być wyłączone.

Na posiłek miedzy zajęciami, nie wolno przynosić: orzechów, chipsów, napoje jakie uczniowie mogą przynosić do szkoły – woda w plastykowych butelkach.

Piknik

Szanowni Pastńwo serdecznie zapraszamy na piknik Zrzeszenia Nauczycieli Polskich w Ameryce, który odbędzie się 25 sierpnia, na pikniku będą prowadzone dodatkowe zapisy do naszej szkoły.

Szczegółowe informacje w linku poniżej

piknik husaria 1