biuletyn 9/13/2013

15 Wrz

JEŚLI CHCECIE PAŃSTWO OTRZYMYWAĆ NOTYFIKACJE O NOWYM SZKOLNYM BIULETYNIE, TA INFORMACJA JEST DLA WAS

followAby zaprenumerować biuletyn, czyli otrzymywać powiadomienie o każdym nowym wpisie na naszej stronie szkolnej, prosimy o wciśniecie guzika ‚Follow’ oraz podanie adresu mailowego, na który chcielibyście Państwo otrzymywać powiadomienia. Za każdym razem kiedy na naszej stronie pojawi się nowy biuletyn, otrzymacie Państwo informację o tym. Przypominamy, że w każdej chwili można zakończyć prenumeratę. Szkoła nie badzie wysyłać powiadomień jak w latach ubiegłych. Zapraszamy więc gorąco do śledzenia nas.

komuniaWAŻNE INFORMACJE DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH ZNAJDUJĄ SIĘ W DZIALE Sakramenty Święte

PROSIMY O POMOC PRZY DYŻURACH W SZKOLE

safetyPrzypominamy wszystkim o wpisywaniu się na listę dyżurów. Każda rodzina jest proszona o wypełnienie dyżuru raz w roku. Lista jest dostępna w szkole podczas zajęć. NAJWAŻNIEJSZE JEST BEZPIECZEŃSTWO NASZYCH POCIECH!

ZMIANY W SZKOLE NARZUCONE PRZEZ DYSTRYKT 204

Rodzice i uczniowie mogą wejść na teren szkolny dopiero po godzinie 5:15. Przepraszamy, ale nie będziemy wpuszczać nikogo do szkoły wcześniej.

Uczniowie mogą wejść do klasy o 5:15 tylko wtedy, kiedy nauczyciel jest już w klasie. Dziecko powinno pozostać pod opieką rodzica do momentu przekazania go pod opiekę nauczyciela.

Dziękujemy za cierpliwość i współpracę.

SPRZEDAŻ PODRĘCZNIKÓW

book_sale_picSprzedaż podręczników trwać będzie do końca września. Prosimy rodziców o pomoc przy sprzedaży podręczników. Pomoc przy sprzedaży podręczników traktowana będzie jak odpracowany dyżur. W tej sprawie prosimy o kontakt z dyrekcją. Dziękujemy.

PIKNIK ZNP – WSPOMNIENIA

Król Sobieski z Marysieńką i wychowawczynią klasy 3-ciej K. Nalaskowską

dziekujemy-naszym-sponsoromREKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ – DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW! – CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – SPONSOR ME! – DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE:

• SPONSOR ME! – Wszystkich chętnych reklamowaniem się na naszej stronie szkolnej zapraszamy do wysłania cyfrowej wizytówki na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com (powracający sponsorzy, których wizytówka nie uległa zmianie, nie muszą wysyłać wizytówki ponownie) oraz przekazanie $100 na cele szkolne. Prosimy dołączyć również adres strony internetowej biznesu jeśli firma reklamująca się takową posiada.

• DZIĘKUJEMY ZA WSPARCIE FINANSOWE – Czeka można przynieść do szkoły osobiście lub wysłać (z dopiskiem: Sponsor) na adres pocztowy: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.

• DOŁĄCZ DO LISTY SPONSORÓW!  – Zapraszamy wszystkich chętnych, i tych wiernych sponsorów, powracających każdego roku, jak i nowych, chcących dołączyć do grupy Szkolnych Sponsorów.

• NOWA LISTA JUŻ WE WRZEŚNIU – Przypominamy, że przekazanie $100 na cele szkolne gwarantuje całoroczną (rok szkolny) reklamę, tzn. od początku września do końca lata przyszłego roku kalendarzowego.  Wizytówka sponsora pozostaje umieszczona w Dziale: Nasi Sponsorzy na cały rok szkolny i jest do wglądu każdego zaglądającego tam gościa, jak również cała lista sponsorów dołączana jest do cotygodniowego biuletynu szkolnego, rozsyłanego do każdego rodzica.

• CHCESZ BYĆ PIERWSZY NA LIŚCIE? – Wizytówki w Dziale: Nasi Sponsorzy pojawiają się w kolejności zgłoszenia, natomiast lista sponsorów dołączana do biuletynu ulega rotacji każdego tygodnia.

• Serdecznie zapraszamy i dziękujemy za wsparcie.

KANGUR JUŻ WKRÓTCE

Nie boj się matematyki! Każdy wygrywa w tym konkursie! 7 milionów uczniów na całym świecie, 20 tysięcy uczniów w USA bierze co roku udział? Czy Twoje dziecko też? WIĘCEJ INFORMACJI W SZKOLE!

KANGUR