RSS

biuletyn 9/20/2013

22 Wrz

REKLAMY NA NASZEJ STRONIE INTERNETOWEJ:

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:dziekujemy-naszym-sponsorom

  1. Akademia AAC Eagles of Chicago
  2. Garden Fresh Market
  3. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warner
  4. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henley
  5. Forever Living Products – Independent Consultant in Naperville
  6. Bożena’s Salon
  7. Polish Friends of Naperville
  8. Math Kangaroo

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

Jeszcze raz podajemy rozkład klas, tym razem po zmianach, które zaszły do tej pory:

C-113 – Pklasa-szkolna
B-113 – kl.0
B-111 – kl.1
B-112 – kl.2
A-115 – kl.3
A-106 – kl.4
A-107 – kl.5
A-108 – kl.6
A-109 – kl.7
B-104 – kl.8
B-103 – kl.1 liceum
B-119 – PSL

TAŃCZĄCY CHOPIN – Zgłoszenia na wyjazd przyjmujemy w szkole. Szkolna zniżka dostępna jest tylko na koncert sobotni:

Tanczac Chopina

PRZYPOMINAMY:

W pierwszy piątek października zaplanowane są zebrania informacyjne z rodzicami; szczegóły podamy wkrótce.

Przypominamy, ze w związku ze zmianami jakie dystrykt szkolny 204 wprowadził w tym roku szkolnym, rodzice i uczniowie mogą wejść na teren szkolny dopiero po godzinie 5:15. Przepraszamy, ale nie będziemy wpuszczać nikogo do szkoły wcześniej. Uczniowie mogą wejść do klasy o 5:15 tylko wtedy, kiedy nauczyciel jest już w klasie. Dziecko powinno pozostać pod opieką rodzica do momentu przekazania go pod opiekę nauczyciela.

paczkiJedna ze zmian jest zakaz prowadzenia sklepiku szkolnego. Niestety nie będziemy mogli rozprowadzać ‚przegryzek’ dla dzieci. Będziemy starali się mieć świeże paczki, które będą w sprzedaży po $1.00 za sztukę po zajęciach przy wyjściu. Zapraszamy.

WANTEDZwracamy się z prośbą do rodziców, których dzieci uczęszczały w ubiegłym roku do klasy 8. Gdyby ktoś z Państwa miał niepotrzebne ćwiczenia po swoim dziecku i mógłby odstąpić, szkoła poszukuje jednych ćwiczeń.

PODRECZNIKISprzedaż podręczników planujemy zakończyć końcem września. Zachęcamy do zgłaszania się do pani dyżurnej, rozprowadzającej podręczniki w trakcie lekcji, jeżeli komuś jeszcze czegoś brakuje. W październiku większość podręczników może już nie być dostępna.

who-me-clip-art2Przypominamy wszystkim o wpisywaniu się na listę dyżurów, która jest dostępna w czasie trwania lekcji u dyrekcji szkoły. Każda rodzina jest proszona o wypełnienie dyżuru raz w roku. Rodzic dyżurny w dniu dyżuru powinien zgłosić się do dyrekcji w celu podpisania listy dyżurów i otrzymania wskazówek jak dyżur wypełniać. WSZYSTKO TO ROBIMY DLA BEZPIECZEŃSTWA NASZYCH UCZNIÓW!

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 22 września, 2013 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: