RSS

biuletyn 9/27/2013

29 Wrz

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

NASI SPONSORZY:

 1. Garden Fresh Marketdziekujemy-naszym-sponsorom1
 2. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warner
 3. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henley
 4. Forever Living Products – Independent Consultant in Naperville
 5. Bożena’s Salon
 6. Polish Friends of Naperville
 7. Math Kangaroo
 8. Akademia AAC Eagles of Chicago

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

ROZKŁAD ZEBRAŃ Z RODZICAMI

rozklad zebrania z rodzicami

Jeżeli rodzice uczniów przystępujących w tym roku do sakramentu Bierzmowania, maja po spotkaniu sobotnim jakieś pytania dotyczące sakramentu, pani katechetka może zrobić spotkanie w czasie lekcji 10/11/13 o godzinie 8:15pm.

SESJA FOTOGRAFICZNA W SZKOLE, TZW. ‚PICTURE DAY’

class-picture-day-colorW piątek, 11 października nasz pan fotograf, Paweł Nocoń, będzie wykonywał zdjęcia do Ceremonii Pasowania Pierwszoklasistów (klasa pierwsza). Prosimy o odpowiednie ubranie dzieci na tę okoliczność:

 • białe bluzki, koszulki, czarne lub granatowe spodnie, spódniczki.

Przy okazji, tego dnia, robione będą zdjęcia klasowe we wszystkich klasach, czyli od przedszkola do liceum włącznie. Zdjęcia klasowe będą dostępne w szkole do obejrzenia a chętni będą mogli zakupić je po atrakcyjnych cenach dla dzieci na pamiątkę.

TEGOROCZNE SAKRAMENTY ŚWIĘTE:

 • Pierwsza Komunia Święta

komuniaUroczystość Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się 26 kwietnia 2014 roku o godz. 10.00 am i 1.30 am. – dla dzieci ze Szkoły Św. Faustyny oraz 3 maja 2014 roku o godz. 10.00 am dla dzieci ze szkół w Schamburgu, Itasca i Naperville.

Pielgrzymka do Merrillville dla dzieci, które przygotowują się do Pierwszej Komunii Świętej odbędzie się w sobotę 5 października 2013 roku.
Zbiórka przy Addison Trail School (213 N Lombard Rd, Addison, IL) o godz. 8.30 am. Powrót około godz. 4.00 pm.

 • Bierzmowanie

thumbnail1-phpW tym roku szkolnym i formacyjnym Sakrament Bierzmowania udzielony zostanie dnia 12 kwietnia 2014 roku w czasie Mszy Św. o godz. 11.30am. Sakramentu Bierzmowania udzieli ks. bp Stanisław Stefanek TChr.

POTRZEBNE 4 ALBY

alba_komunijnaZwracamy się z prośbą do rodziców dzieci, które w ubiegłym roku lub nawet wcześniej, przystąpiły do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, jeśli maja niepotrzebne alby po swoich synach i chcieliby je odsprzedać, aby zgłosili się do dyrekcji. Mamy rodziców zainteresowanych odkupieniem ich. Dziękujemy.

DYŻURY W NASZEJ SZKOLE

dyzurProsimy o zgłaszanie się na dyżur w szkole. Jesteście nam Państwo potrzebni, aby dopilnować dzieci na przerwach. Dziękujemy.

REGULAMIN RODZICA DYŻURNEGO

KSIĄŻKA „KIEDY BÓG ODWRÓCIŁ WZROK”

Wes AdamczykKsiążka, którą polecaliśmy we wcześniejszym wpisie będzie sprowadzana z Polski, gdyż okazuje się, że jest duże nią zainteresowanie. Ci z Państwa, którzy już książkę zamówili, prawdopodobnie będą mogli odebrać ja w najbliższy piątek. Dla sporej grupy jednak, będziemy sprowadzać książki z Polski. Zamówienie będziemy składać w połowie października, aby zagwarantować dostawę na święta. Jeśli jeszcze ktoś z Państwa jest zainteresowany biograficzną książką pana Wiesława Adamczyka i jego dziecinnymi wspomnieniami piekła na Syberii, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie się do dyrekcji podczas zajęć w szkole. Termin skradania zamówień mija 11 października. 

religiaZAMÓWIONE KSIĄŻKI DO RELIGII (KLASA 1, 2, 3, 4, 5, 6) SĄ GOTOWE DO ODEBRANIA U DYŻURNEJ ZAJMUJĄCĄ SIĘ SPRZEDAŻĄ KSIĄŻEK.

Wilki poster final

ZAPRASZAMY NA JEDYNY W CHICAGO KONCERT ZESPOŁU WILKI!

12 PAŹDZIERNIKA 2013

Start: 7PM    Drzwi: 6PM

Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago

Wilki to jeden z fenomenów polskiej sceny muzycznej, zespół, w którym eksplodował talent Roberta Gawlińskiego. Ich muzyka to rockowa przestrzeń i energia, wpadające w ucho melodie i chwytające za serce teksty. „Son Of The Blue Sky”, „Eroll”, „Aborygen”, „Nie zabiję nocy”, „Moja baby”, „Baśka”, „Ja ogień ty woda”, „Urke” – każdy z nas może śpiewać te piosenki wraz z Robertem (choć nie tak dobrze :). Koncerty Wilków to zapamiętana do końca życia przygoda dla fanów z kolejnych pokoleń. W Chicago zagrają 12 października w Copernicus Center.

Goście specjalni:

Negatyw, Marcin Czyżewski (z Must be the Music)

Bilety: Polamer, bilety.com oraz CopernicusCenter.org

Więcej informacji: http://www.koncerty.us/

Na Facebook: https://www.facebook.com/events/354200724708793/

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 29 września, 2013 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: