RSS

biuletyn 10/4/2013

05 Paźdź

 

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy

NASI SPONSORZY:

  1. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warnerpodziekowanie3
  2. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henley
  3. Forever Living Products – Independent Consultant in Naperville
  4. Bożena’s Salon
  5. Polish Friends of Naperville
  6. Math Kangaroo
  7. Akademia AAC Eagles of Chicago
  8. Garden Fresh Market

DZIĘKUJEMY!!! POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW!!!

‚ŚLEDŹ NAS’ = ‚FOLLOW US’ = BĄDŹ NA BIEŻĄCO!

SLEDZ NASKochani rodzice, gorąco zachęcamy do ‚śledzenia’ naszego ‚bloga’. W ten sposób będziecie na bieżąco z wszystkimi ważnymi informacjami dotyczącymi szkoły Waszego Dziecka. Prosimy o wciśniecie guzika ‘Follow’ oraz podanie adresu mailowego, na który chcielibyście Państwo otrzymywać powiadomienia. Za każdym razem, kiedy na naszej stronie pojawi się nowy biuletyn, otrzymacie Państwo informację o tym. Przypominamy, że w każdej chwili można zakończyć prenumeratę. Zapraszamy więc gorąco do ‚śledzenia nas.’

AKTUALNOŚCI ODNOŚNIE BIERZMOWANIA

thumbnail1-phpW poniedziałek, wtorek i środę – 7, 8, 9 października o godz. 6.00 pm odbędą się spotkania formacyjne dla kandydatów do bierzmowania.  Kandydaci biorą udział w jednym spotkaniu w dniu wybranym przez siebie. Obecność obowiązkowa.

PRZYPOMINAMY SZKOLNY KALENDARZ NA MIESIĄC PAŹDZIERNIK:

calendarPaździernik
10/4/2013 – zebrania informacyjne dla rodziców z wychowawcami klas
10/11/2013 – zdjęcia klasowe, Dzień Nauczyciela
10/18/2013
10/25/2013

SESJA FOTOGRAFICZNA W SZKOLE, TZW. ‘PICTURE DAY’

class-picture-day-color1W piątek, 11 października nasz pan fotograf, Paweł Nocoń, będzie wykonywał zdjęcia do Ceremonii Pasowania Pierwszoklasistów (klasa pierwsza). Prosimy o odpowiednie ubranie dzieci na tę okoliczność:

  • białe bluzki, koszulki, czarne lub granatowe spodnie, spódniczki.

Przy okazji, tego dnia, robione będą zdjęcia klasowe we wszystkich klasach, czyli od przedszkola do liceum włącznie. Zdjęcia klasowe będą dostępne w szkole do obejrzenia a chętni będą mogli zakupić je po atrakcyjnych cenach dla dzieci na pamiątkę.

SESJA FOTOGRAFICZNA DLA NIEOBECNYCH PIERWSZOKLASISTÓW:

retake_dayPierwszoklasiści, którzy z jakichkolwiek powodów nie będą mogli uczestniczyć w zajęciach w najbliższy piątek, a tym samym ominie ich ważna sesja zdjęciowa, będą mieli robione zdjęcia indywidualne w dniu Ślubowania. Tego dnia będzie również powtórzone zdjęcie grupowe specjalnie dla tych uczniów.

KSIĄŻKI DO RELIGII DLA KLAS 4, 5, 6, 7:

religiaKsiążki do religii dla klas 4, 5, 6, 7 zostały zakupione przez szkołę i są dostępne dla uczniów w szkole. Podręczniki te są w następujących cenach:

klasa 4 – $14

klasa 5 – $15

klasa 6 – $15

klasa 7 – $17 (jest to podręcznik z przeznaczeniem na 2 lata)

DZIEŃ NAUCZYCIELA W NASZEJ SZKOLE:

dzien nauczycielaDzień Edukacji Narodowej obchodzimy co roku 14 października. W naszej szkole będziemy czcić ten dzień już w najbliższy piątek. W związku z tym w szkole będą dostępne pojedyncze róże w cenie $2 każda.

Z okazji Dnia Nauczyciela
życzymy takich myśli i marzeń
które dają się urzeczywistnić,
pięknych i szlachetnych pomysłów,
które podszeptuje serce,
cierpliwości i wytrwałości,
aby służba dzieciom
tym starszym i tym młodszym
zrodziła wiele szlachetnych owoców.

dzien-nauczyciela

KSIĄŻKA ROKU 2010

ksiazka rokuKsiążka, którą polecaliśmy we wcześniejszym wpisie a która – okazało się – wzbudziła wśród naszych rodziców duże zainteresowanie, będzie sprowadzana z Polski w najbliższym czasie, aby sprostać wszystkim wpływającym zamówieniom.  Zamówienie będziemy składać w połowie października, aby zagwarantować dostawę na święta. Jeśli jeszcze ktoś z Państwa jest zainteresowany biograficzną książką pana Wiesława Adamczyka i jego dziecinnymi wspomnieniami piekła na Syberii, prosimy o jak najszybsze zgłoszenie się do dyrekcji podczas zajęć w szkole. Aby zagwarantować sobie dostawę na święta, prosimy o zgłoszenie zamówienia nie później niż w piątek, 11 października. Tutaj jeszcze jedna recenzja książki uznanej Książką Roku 2010.

AUTOR KSIĄŻKI BĘDZIE NASZYM GOŚCIEM

W AdamczykAutor książki, pan Wiesław Adamczyk, emerytowany chemik oraz doradca podatkowy, a także uznany sportowy brydżysta, mieszkający od ponad 60 lat w USA, będzie gościć u nas w szkole już w niedługiej przyszłości z prelekcją dla naszych uczniów. Mamy nadzieję, że rodzice również dadzą się zaprosić na to wyjątkowe spotkanie. Już wkrótce więcej informacji na ten temat.

ZAPRASZAMY NA JEDYNY W CHICAGO KONCERT ZESPOŁU WILKI!

12 PAŹDZIERNIKA 2013

Start: 7PM    Drzwi: 6PM

Copernicus Center, 5216 W Lawrence Ave, Chicago

Wilki to jeden z fenomenów polskiej sceny muzycznej, zespół, w którym eksplodował talent Roberta Gawlińskiego. Ich muzyka to rockowa przestrzeń i energia, wpadające w ucho melodie i chwytające za serce teksty. „Son Of The Blue Sky”, „Eroll”, „Aborygen”, „Nie zabiję nocy”, „Moja baby”, „Baśka”, „Ja ogień ty woda”, „Urke” – każdy z nas może śpiewać te piosenki wraz z Robertem (choć nie tak dobrze :). Koncerty Wilków to zapamiętana do końca życia przygoda dla fanów z kolejnych pokoleń. W Chicago zagrają 12 października w Copernicus Center.

Goście specjalni:

Negatyw, Marcin Czyżewski (z Must be the Music)

Bilety: Polamer, bilety.com oraz CopernicusCenter.org

Więcej informacji: http://www.koncerty.us/

Na Facebook: https://www.facebook.com/events/354200724708793/

Wilki poster final
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 5 października, 2013 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: