RSS

biuletyn 10/11/2013

11 Paźdź

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy

NASI SPONSORZY:

  1. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henleypodziekowanie3
  2. Forever Living Products – Independent Consultant in Naperville
  3. Bożena’s Salon
  4. Polish Friends of Naperville
  5. Math Kangaroo
  6. Akademia AAC Eagles of Chicago
  7. Garden Fresh Market
  8. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warner

KOLEJNA PROPOZYCJA TEATRALNA SCENY POLONIA:

jaselkaZbliża się spektakl bożonarodzeniowy, który będzie miał miejsce już 7 grudnia, o godzinie 9.30am, w sali teatralnej mieszczącej się przy 8001 W. Belmont Ave. River Grove, IL. REZERWACJA MIEJSC DO 25 PAŹDZIERNIKA!

Spektakl ,,Dzisiaj w Betlejem” to wspaniałe MIĘDZYNARODOWE WIDOWISKO, które będzie okazją do wspólnego kolędowania, wzruszającego teatralnego spotkania, wprowadzi w ciepły świąteczny nastrój, oraz przygotuje dzieci i młodzież, do nadchodzących Świąt Bożego Narodzenia.

Na scenie ponad 150 wykonawców, m.in: Chicago Fire Department Pipes adn Drums, Kemit An African Dance and Drums, Studio Teatralne Modjeska, Zespół Polonia, aktorzy Teatru Scena Polonia.

Scenariusz & Reżyseria; Kinga Modjeska

Scenografia & Kostiumy: Kasia Szcześniewska

Opracowanie muzyczne & Współpraca: Marek Wilczyński

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA * PROSIMY ZAINTERESOWANE RODZINY O KONTAKT Z WYCHOWAWCĄ DZIECKA NIE PÓŹNIEJ NIŻ 25 PAŹDZIERNIKA

Więcej informacji o spektaklu

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE Z OSTATNIEGO SPOTKANIA ‚PRZED-KOMUNIJNEGO’:

komunia1. Zdjęcia do komunii będą robione w naszej szkole 18-go października (dzieci tego dnia powinny być odpowiednio ubrane). Podczas tej sesji będzie można umówić się z panem fotografem na sesję zdjęć rodzinnych.

2. 21-go października o godz. 7:00pm w Lombard odbędzie się Msza Święta dla rodziców i dzieci pierwszokomunijnych z poświeceniem różańców.

3. 1-go listopada mija termin składania dokumentów i komunijnych (forma, świadectwo chrztu) i uiszczenia opłaty w wysokości $300.00. Zbiera je w naszej szkole pani Monika Ślązak.

4. 9-go listopada odbędzie się pierwsza przymiarka alb komunijnych, w Lombard kolo plebani, w godz. 10:00-4:00. Jeżeli ktoś nie będzie mógł przyjechać lub ma jakieś pytania, należy dzwonić bezpośrednio do pani krawcowej na numer tel. 847 259 3950 (zostawić wiadomość).

NAJNOWSZE WIADOMOŚCI OD ORGANIZATORÓW KONKURSU MATEMATYCZNEGO ‚KANGUR’:

from the desk of Joanna Matthiesen

Cieszymy się, ze coraz więcej polskich placówek organizuje Kangura. Chciałabym zaprosić Państwa do przeczytania naszej kangurowej gazetki, która właśnie została opublikowana. Najbardziej wzruszające są wspomnienia laureatów konkursu Kangur 2013 z obozu matematycznego w Zakopanym. Latem tego roku nagrodziliśmy 7 dzieci 10-dniowa wycieczka do Zakopanego i 2-dniowa wycieczka do Krakowa (matematyczny obóz dla zwycięzców Kangura z rożnych krajów świata) i 4 dzieci 12-dniowa wycieczka do Bostonu (Wolfram Research Camp at Bentley University in Massachusetts). W tym roku po raz pierwszy nie mogliśmy nagrodzić polskiego dziecka wycieczka do Polski (tylko uczniowie, którzy uczestniczą w konkursie przez kilkanaście lat i zawsze zajmują jedne z wyższych miejsc, się kwalifikują). Jesteśmy zdeterminowani propagować konkurs Kangur wśród polskiej młodzieży i zachęcać do uczenia się matematyki. Proszę wspierajcie nas! Najlepiej zacząć od maluszków z klasy pierwszej. Zależy nam aby polskich dzieci było jak najwięcej wśród laureatów najwyższych nagród.

Zapraszam do przeczytania: Biuletynnasza szkoła wspomniana jest w biuletynie 🙂

20090315nextpage_si_500ZAREJESTRUJ SWOJE DZIECKO JUŻ DZISIAJ, PRZEZ INTERNET: REGISTER NOW ON-LINE

religiaPODRĘCZNIKI DO RELIGII DOSTĘPNE SĄ W SZKOLE! ZAPRASZAMY KLASY 1-8 DO ZAKUPIENIA NIEZBĘDNYCH PODRĘCZNIKÓW!

Prosimy o zgłoszenie się do dyrekcji i zakupienie podręcznika, bądź podanie dziecku pieniążków. Dyżurny przejdzie po klasach z podręcznikami. Ceny podręczników w poszczególnych klasach:

klasa 1 – $14

klasa 2 – $14

klasa 3 – $14

klasa 4 – $14

klasa 5 – $15

klasa 6 – $15

klasa 7 – $17

klasa 8 – $17

Christmas_booksWSZYSCY RODZICE, KTÓRZY ZAMÓWILI KSIĄŻKĘ PANA WIESŁAWA ADAMCZYKA, A JESZCZE JEJ NIE ODEBRALI, PROSIMY O ZGŁOSZENIE SIĘ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK, 18 PAŹDZIERNIKA. JEŚLI KTOŚ JESZCZE CHCIAŁBY ZAMÓWIĆ KSIĄŻKĘ W WERSJI POLSKIEJ LUB ANGIELSKIEJ Z DOSTAWĄ NA ŚWIĘTA BOŻEGO NARODZENIA, PROSIMY O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT Z DYREKCJĄ. KSIĄŻKI W WERSJI POLSKIEJ ZAMÓWIONE W DRUGIEJ POŁOWIE PAŹDZIERNIKA, MOGĄ NIE DOJŚĆ NA ŚWIĘTA.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 11 października, 2013 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: