biuletyn 10/18/2013

6. Garden Fresh Market
  7. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warner
  8. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henley

WAŻNA INFORMACJA DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH:

komuniaPOŚWIĘCENIE RÓŻAŃCÓW – odbędzie się w poniedziałek 21 października po Mszy Świętej o godz. 7.00pm dla dzieci za szkół w Schamburg, Itasca, Naperville. Oraz we wtorek 22 października po Mszy Świętej o godz. 7.00 pm dla dzieci ze szkoły św. Faustyny.

SCENA POLONIA PRZEDSTAWIA:

jaselkaZbliża się spektakl bożonarodzeniowy, który będzie miał miejsce już 7 grudnia, o godzinie 9:30am, w sali teatralnej mieszczącej się przy 8001 W. Belmont Ave. River Grove, IL. REZERWACJA MIEJSC DO 25 PAŹDZIERNIKA! REZERWACJI MOŻNA DOKONAĆ W NASZEJ SZKOLE.

cena biletów $10

Więcej informacji o spektaklu

KSIĄŻKI DO RELIGII DLA KLAS 4, 5, 6, 7:

religiaKsiążki do religii dla klas 4, 5, 6, 7 zostały zakupione przez szkołę i są dostępne dla uczniów w szkole. Można podać dziecku pieniążki do szkoły. Podręczniki te są w następujących cenach:

klasa 4 – $14

klasa 5 – $15

klasa 6 – $15

klasa 7 – $17 (podręcznik z przeznaczeniem na 2 lata)

POTRZEBNA JESZCZE JEDNA ALBA DLA CHŁOPCA:

alba_komunijnaZwracamy się z prośbą do rodziców dzieci, które w ubiegłym roku lub nawet wcześniej, przystąpiły do sakramentu Pierwszej Komunii Świętej, jeśli maja niepotrzebne alby po swoich synach i chcieliby je odsprzedać, aby zgłosili się do dyrekcji. Mamy rodziców zainteresowanych odkupieniem ich. Dziękujemy.

MSZA ŚWIĘTA W JĘZYKU POLSKIM W AURORZE:

churchOd 1 lipca mamy polskiego księdza w Aurorze. Ksiądz Sławek ma pozwolenie odprawiać Mszę w języku polskim raz na miesiącu. Najbliższa Msza odbędzie się już w najbliższą niedzielę, 20 października w kościele Świętej Rity, o godzinie 17:00, adres: 750 Old Indian Trail, Aurora.
Następna Msza przewidziana jest na 24 listopada.
Budynek kościoła może być trudny do rozpoznania, gdyż mieści się w byłej sali gimnastycznej.
Telefon do parafii:  630-892-5918

DYŻURY W NASZEJ SZKOLE:

dyzurProsimy o zgłaszanie się na dyżur w szkole. Jesteście nam Państwo potrzebni, aby dopilnować dzieci na przerwach. Dziękujemy.

REGULAMIN RODZICA DYŻURNEGO