biuletyn 1/17/2014

13. Forever Living Products
  14. Wheaton Orthodontic Center – mówimy po polsku – WEB SITEFACEBOOK

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

UROCZYSTOŚĆ DLA BABĆ I DZIADKÓW PRZESUNIĘTA NA INNY TERMIN:

babcia i dziadekZ przyczyn od nas niezależnych musimy przesunąć spotkanie dla babć i dziadków na następny tydzień (1/31/2014). Niestety, w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, że w budynku szkolnym sala, którą zamówiliśmy na naszą uroczystość będzie zajęta przez szkołę amerykańską. Przepraszamy. Uczniowie wszystkich klas proszeni są o przyniesienie $5 na przedstawienie i zgłoszenie się z pieniędzmi do wychowawcy. Dziękujemy.

DYŻURY W SZKOLE:

safety❅ Przypominamy, że lista dyżurów dostępna jest w szkole.

❅ Można zapisać się na wygodny termin.

❅ Odpracowując dyżur unikamy dodatkowych kosztów.

❅ Te rodziny które nie odpracują dyżuru będą proszone o zapłacenie kolejnego depozytu przy rejestracji na następny rok szkolny.

OPŁATA  ZA SZKOŁĘ:

31-6-2011✷ Przypominamy, że termin opłaty za szkołę (całość czesnego) minął 31 grudnia.

✷ Rodziny, które nie wywiązały się z z tego obowiązku finansowego w terminie będą niestety musiały być obciążone karą za zwłokę w wysokości $20 od każdego dziecka.

✷ Bardzo prosimy o zgłoszenie się do dyrekcji i dokonanie całkowitej opłaty za szkołę.

✷ Szkoła nasza utrzymuje się jedynie z opłat za szkołę. Nie mamy dotacji ze stanu czy ambasady. Nie mamy więc dodatkowych źródeł. Jeśli Państwo nie płacicie w terminie, szkoła nie ma pieniędzy na opłatę za wynajem budynku ani wypłatę dla nauczycieli.

✷ Po więcej informacji dotyczących warunków rejestracji odwołujemy Państwa do działu Warunki Rejestracji. Warunki Rejestracji nie uległy zmianie od początku działalności szkoły.  Prosimy o zapoznanie się z nimi.

„W naszym domu mówimy po polsku!” prof. Jan Miodek zwraca się do naszych polonijnych rodziców: „Podtrzymujcie w domu język polski!”