RSS

biuletyn 1/24/2014

26 Sty

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy

NASI SPONSORZY:Picture1

 1. Prywatny sponsor – Danuta Swobodnik
 2. Prywatny sponsor – Monika i Andrzej Ślązak
 3. Bożena’s Salon
 4. Polish Friends of Naperville
 5. Math Kangaroo
 6. Akademia AAC Eagles of Chicago
 7. Garden Fresh Market
 8. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warner
 9. Photomadox – Paweł Nocoń – FACEBOOK
 10. Ewa’s Market Deli
 11. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henley
 12. Forever Living Products
 13. Wheaton Orthodontic Center – mówimy po polsku – WEB SITEFACEBOOK
 14. Prywatny sponsor – Jerzy Kornecki
 15. Jolanta Kołacz – Coldwell Banker Realtor/Broker

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

UROCZYSTOŚĆ DLA BABĆ I DZIADKÓW PRZESUNIĘTA NA INNY TERMIN:

babciaa

Z przyczyn od nas niezależnych musieliśmy przesunąć spotkanie dla babć i dziadków z 24 stycznia na najbliższy tydzień (1/31/2014). Niestety, w ostatniej chwili dowiedzieliśmy się, że w budynku szkolnym sala, którą zamówiliśmy na naszą uroczystość będzie zajęta przez szkołę amerykańską. Przepraszamy. Uczniowie wszystkich klas proszeni są o przyniesienie $5 na przedstawienie i zgłoszenie się z pieniędzmi do wychowawcy. Dziękujemy.

KOPCIUSZEK

Uczniowie wszystkich klas przejdą do kafeterii o godz.7:30. Spektakl powinien zacząć się o godz.7:45 i będzie trwał około 40 min. Szczegółowe informacje dotyczące przedstawienie w biuletynie 1/10/2014 pod afiszem.

KONKURS MŁODYCH TALENTÓW W NASZEJ SZKOLE:

KONKURS MLODYCH TALENTOW

21 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs młodych talentów.  Poszukujemy wśród naszych rodziców sponsorów, którzy mogliby zafundować, uczestnikom konkursu, symboliczne nagrody, od $10 wzwyż.  Dziękujemy!

DLA CHĘTNYCH UCZNIÓW PODAJEMY MIĘDZYSZKOLNE KONKURSY, KTÓRE ODBĘDĄ SIĘ W NAJBLIŻSZYM CZASIE:

✑  Powstanie Warszawskie 1944 – Szkolny Punkt Konsultacyjny im. 7 Eskadry Kościuszkowskiej przy Konsulacie Generalnym RP w Chicago zaprasza polonijną młodzież i dzieci do udziału w konkursie POWSTANIE WARSZAWSKIE 1944.  Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży szkolnej, mieszkających poza granicami Polski, narodowości polskiej lub mających korzenie polskie. Celem konkursu jest zainteresowanie młodzieży historią Polski, wzmacnianie tożsamości narodowej, a także pogłębienie integracji Polaków mieszkających poza granicami kraju z Ojczyzną. Przedmiotem konkursu jest wykonanie pracy plastycznej bądź literackiej, której tematem jest Powstanie Warszawskie.

  VI Międzyszkolny Festiwal Piosenki Polskiej – Zgłoszenia do tego konkursu do 5 lutego. W załączniku są podane piosenki, ale to tylko propozycje, kandydaci mogą sami wybrać własne utwory dotyczące bajek.
Nie ma limitu uczestników z danej szkoły. W związku z przypadkowa zbieżnością dat dwóch konkursów, VI Festiwal Piosenki Polskiej w szkole im. Emilii Plater zostaje przesunięty na 8 marca 2014. Regulamin konkursu pozostaje bez zmian. KARTA ZGŁOSZENIOWA

✑  Młode Talenty – Akademia Języka Polskiego i Kultury w Bartlett zaprasza serdecznie uczniów szkół polonijnych do wzięcia udziału w II Międzyszkolnym Konkursie „Młode Talenty”, który odbędzie się 23 lutego 2014 r.  KARTA ZGŁOSZENIOWA

“Ludzie, którzy mówią wieloma językami, żyją dłużej!”

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 26 stycznia, 2014 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: