biuletyn 2/21/2014

14. Bożena’s Salon
  15. Polish Friends of Naperville

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

DZIECKO WIDZEM, AKTOREM I REŻYSEREM – KLASA PIĄTA UCZY SIĘ CIEKAWIEJ, BAWIĄC SIĘ:

Na lekcji języka polskiego uczniowie klasy V przygotowali i przedstawili „Legendy Krakowskie”. Uczniowie sami stworzyli scenariusze, napisali dialogi i wcielili się w postacie Księcia Kraka, Szewczyka który pokonał smoka i Wandy która nie chciała Niemca.

Picture1

PRZEPRASZAMY ZA NIEŚCISŁE INFORMACJE, KTÓRE PODALIŚMY W UBIEGŁYM BIULETYNIE DOTYCZĄCE PIERWSZEJ KOMUNII ŚWIĘTEJ. ZAISTNIAŁA POMYŁKA. PROSIMY ZAPISAĆ W KALENDARZU I DOPILNOWAĆ OBECNOŚCI NA OBOWIĄZKOWYCH SPOTKANIACH PRZED PIERWSZĄ KOMUNIĄ ŚWIĘTĄ. NIE CHCIELIBYŚMY, ABY KTÓREŚ Z NASZYCH DZIECI NIE MOGŁO PRZYSTĄPIĆ DO SAKRAMENTU Z POWODU NIEOBECNOŚCI NA KTÓRYMŚ Z OBOWIĄZKOWYCH SPOTKAŃ. POD PONIŻSZYM LINKIEM ZNAJDZIECIE PAŃSTWO WSZYSTKIE POTRZEBNE INFORMACJE (INFORMACJE BEZPOŚREDNIO NA STRONIE MISJI DUSZPASTERSKIEJ W LOMBARD MOGĄ ZAWIERAĆ BŁĘDY):

Spotkanie z rodzicami, przymiarka alb, próbna spowiedź i inne ważne informacje

ODWIEDŹCIE I POLUBCIE NAS NA FACEBOOK:

KONKURS MŁODYCH TALENTÓW W NASZEJ SZKOLE:

KONKURS MLODYCH TALENTOW

♪ ♫   21 marca odbędzie się w naszej szkole konkurs młodych talentów.

♪ ♫   Utalentowani uczniowie proszeni są o zgłoszenie się do wychowawcy.

♪ ♫   Poszukujemy wśród naszych rodziców sponsorów, którzy mogliby zafundować, uczestnikom konkursu, symboliczne nagrody, od $10 wzwyż.

♪ ♫   Dziękujemy!

LIST Z PODZIĘKOWANIAMI ZA BOŻONARODZENIOWE PACZKI, NA KTÓRE ZBIERALIŚMY PIENIĄŻKI W NASZEJ SZKOLE:

Do akcji przyłączyło się wiele okolicznych polskich szkół, miedzy innymi nasza. W pierwszej kolejności załączamy list od dyrektora Polskiej Szkoły im. K.S. Wyszyńskiego, Ewy Koch, a skierowany do wszystkich dyrektorów szkół, które wzięły w tej akcji udział.

Picture3

W dalszej kolejności załączamy list od wdzięcznej nauczycielki z Ukrainy, a skierowany do p. Ewy, która pośredniczyła w tej akcji:

Picture2

I na koniec załączamy podziękowania, które otrzymała nasza szkoła:

Picture4
My natomiast dziękujemy wszystkim uczniom za dobre serce i przekazanie na cel szkoły na Ukrainie swoich oszczędności.
Picture5

Bezpłatna polska edukacja dla dzieci Polaków przebywających za granicą! – zapisy