biuletyn 3/7/2014

16. Prywatny sponsor – Teresa i Zbigniew Krzyżanowscy
  17. Lizzie’s Garden – tutaj można zakupić świeży szczaw

SPONSORZY KONKURSU TALENTÓW:

Serdeczne podziękowania dla sponsorów naszego Konkursu Młodych Talentów, którzy zaoferowali swoją finansową pomoc i przekazali dotacje na ufundowanie nagród dla zwycięzców.  Do tej pory zgłosili się następujący sponsorzy:

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

TONY TAYLOR BENEFIT:

Tony Taylor BenefitDzisiaj składaliście Państwo zamówienia na pierogi. Serdecznie dziękujemy wszystkim rodzinom, które przyłączyły się do akcji pomocy Tony’emu Taylor’owi. Dochód z pierogów ma pomoc rodzinie naszej katechetki. Pierogi do odebrania będą w szkole w przyszły piątek.

Już od dzisiaj również w naszej szkole organizujemy zbiórkę zużytych tuszów do drukarek, niepotrzebnych telefonów komórkowych, laptop’ów, tablet’ów, a wszystko to z przeznaczeniem na pomoc choremu mężowi naszej pani katechetki. Niepotrzebne ww. rzeczy można przynosić do szkoły do 25 kwietnia.  Jest to dla tych z państwa, którzy nie będą mogli przyjść na Benefit organizowany w kwietniu.  Szkoła przekaże wszystkie zebrane produkty.

Serdecznie dziękujemy wszystkim z Państwa, którzy do tej pory złożył pieniężną dotację na pomoc.

WPŁYNĘŁA JUŻ PIERWSZA PRACA DO KONKURSU TALENTÓW – ZACHĘCAMY DO NAMÓWIENIA DZIECI DO WZIĘCIA UDZIAŁU I ZAPROJEKTOWANIU PLAKATU REKLAMUJĄCEGO NASZ KONKURS MŁODYCH TALENTÓW – PRZEWIDZIANE SĄ NAGRODY ZA NAJLEPSZE PRACE – TERMIN SKŁADANIA PLAKATÓW 3/14/2014 (przedłużony; pierwotny termin minął 3/7/2014):

TY TEZ MASZ TALENT

KONKURS TALENTÓW JUŻ ZA DWA TYGODNIE:

• konkurs odbędzie się 21 marca na terenie szkoły (kafeteria), w godzinach 7:45-8:30
  • zgłoszenia do konkursu zbieramy do 14 marcakarta rejestracyjna – w celu zarejestrowania dziecka, należy wypełnić kartę i zgłosić się do wychowawcy
  • forma prezentacji jest dowolna: śpiew, wiersz, taniec, gimnastyka, gra na instrumencie, sztuczki magiczne, pokaz sprawności fizycznej… itp
  • dostaliśmy dzisiaj pozwolenie na korzystanie ze szkolnego pianina
  • uczniowie śpiewający lub tańczący, którzy potrzebują podkład muzyczny, koniecznie muszą przynieść swoje materiały muzyczne nie później jak tydzień przed konkursem, czyli 14 marca
  • kategorie wiekowe
  1. kategoria I: od 5 do 7 lat
  2. kategoria II: od 8 do 11 lat
  3. kategoria III: od 12 do 15 lat
  • w każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane trzy miejsca
  • dla wszystkich uczestników przewidziane są dyplomy uznania i drobne upominki od jednego ze sponsorów konkursu
  • wciąż poszukujemy sponsorów, którzy chcieliby uatrakcyjnić nasz konkurs poprzez swoją dotację – prosimy w tej sprawie kontaktować się z Barbarą Pańczyk (630) 922-1751 lub Joanną Miezin (630) 536-6028
  • jury będzie składało się z trzech dorosłych osób, wybranych spośród naszych sponsorów, niespokrewnionych z żadnym z uczestników konkursu; obok dorosłych jurorów zasiądzie trzech wybranych przedstawicieli ‚zerówki’.  Dzieci pomogą dorosłym w podjęciu najlepszej decyzji w ocenie uczestników konkursu.
  • na Konkurs Młodych Talentów zaproszone będą wyłącznie klasy, z których uczniowie zgłosili swój udział
  • gorąco zapraszamy rodziców do wypełnienia widowni; będziemy potrzebować Waszego wsparcia, owacji i kibicowania
  • podczas konkursu powinna panować idealna cisza; osoby/klasy przeszkadzające w prowadzeniu konkursu, zostaną poproszone o opuszczenie sali

A OTO KILKA ZAPOWIEDZI RELIGIJNYCH:

W minionym tygodniu w Centrum Pastoralnym odbyły się spotkania dla bierzmowanych, w czasie których przeprowadzony został egzamin wymagany do przyjęcia sakramentu bierzmowania.  Uczniowie nasi wypadli świetnie.  Możemy być z nich naprawdę dumni.  Gratulujemy uczniom, rodzicom i pani katechetce!

UniwersytetJagiellonskiOBOZY JĘZYKOWO-TURYSTYCZNE W POLSCE:

Uniwersytet Jagielloński oraz Wspólnota Polska – Oddział Kraków organizują, podobnie jak w latach ubiegłych, obozy językowo-turystyczne w Krakowie.

Obozy te jednoczą młodzież polonijną całego świata i są wspaniałą ofertą wakacyjną. Ilość miejsc jest ograniczona.

OFERTA WAKACYJNA – OBÓZ JĘZYKOWO-TURYSTYCZNY