Ważne informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego

01 Maj
  • Z przyczyn od nas niezależnych zmuszeni jesteśmy przesunąć zakończenie roku z 9 maja na 16 maja.Ważne informacje dotyczące zakończenia roku szkolnego

• W dniu 9 maja zajęcia się NIE odbędą – niestety nie możemy tego dnia korzystać ani z kafeterii, ani z sali gimnastycznej.

• 9 maja, w godzinach zajęć szkolnych (5:30-8:30pm) odbędą się wyłącznie zapisy na nowy rok szkolny. Zapraszamy!

• Więcej szczegółowych informacji dotyczących programu zakończenia roku szkolnego (16 maja) podamy w biuletynie zaraz po paradzie majowej.

• Rodzice, którzy nie odpracowali dyżuru w tym roku szkolnym, a chcieliby uniknąć opłaty za nieodrobiony dyżur, która w przyszłym roku wynosić będzie $40, mogą zgłosić się do przygotowania dekoracji na zakończenie roku. Prosimy o kontakt z Barbara Pańczyk 630-922-1751.

• Drodzy Państwo jednocześnie uprzejmie przypominamy o zaległych opłatach za szkołę i prosimy o jak najszybsze uregulowanie należności – niestety dotyczy to aż 21 rodzin 😦 . Serdecznie dziękujemy Rodzicom, którzy już uiścili całkowitą płatność.

ZMIANY ODNOSNIE ZAKONCZENIA ROKU