Rejestracja na nowy rok szkolny w piątek 5/9/2014

08 Maj

NIE PRZEGAPCIE PAŃSTWO OSTATNICH BEZSTRESOWYCH ZAPISÓW DO SZKOŁY, W NAJBLIŻSZY PIĄTEK REJESTRACJA PO RAZ OSTATNI BEZ KOLEJKI!

dodatkowe zapisy

Zapisy na rok szkolny 2014/2015 do Polskiej Szkoły im. Heleny Modrzejewskiej w Naperville trwają. W najbliższy piątek 9-go maja macie państwo ostatnią szansę zapisu dziecka BEZ KOLEJKI!  W dzień zakończenia roku szkolnego (5/16/2014), przede wszystkim będą obsługiwane rodziny, które zalegają jeszcze z opłatami.

Zapraszamy do szkoły 9-go maja w godzinach 5:30-8:30pm.

Z uwagi na ogromne zainteresowanie i dużą ilość nowych studentów zgłaszających się do naszej szkoły, tego dnia (5/9/2014) organizujemy dodatkową rejestrację (zajęć nie będzie). GORĄCO ZAPRASZAMY!

Z uwagi na dużą liczbę nowych studentów, w zbliżającym się roku szkolnym 2014/2015 niektóre klasy będą musiały mieć utworzone dodatkowe oddziały. Aby zatrudnić na wakacjach dodatkowych nauczycieli musimy wiedzieć ile nowych klas powstanie.  Aby zapewnić dziecku miejsce w tej samej klasie, w grupie z tymi samymi dziećmi i nauczycielami, prosimy o jak najszybszą rejestrację.

Prosimy nie zwlekajcie!

Prosimy również o pomoc w rozpropagowaniu wiadomości o trwających zapisach do szkoły. Dziękujemy.

Zapisy-do-szkoły

JEŻELI, KTÓRAŚ UCZENNICA LUB UCZEŃ NARYSUJE LAURKĘ DLA MAMY I PODRZUCI NAM JĄ DO SZKOŁY W PIĄTEK, Z PRZYJEMNOŚCIĄ UMIEŚCIMY JĄ W WEEKENDOWYM WYDANIU NASZEGO BIULETYNU.