biuletyn kończący rok szkolny 5/22/2014

7. Akademia AAC Eagles of Chicago
  8. Garden Fresh Market
  9. Gigi Hashish – Primerica – (630) 890-0672
  10. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  11. Monica Henley – Realtor Broker Baird @ Warner
  12. Kaczor and Assoc. LTD – przy powolaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  13. Zofia Cygan MD – Lekarz Rodzinny – 640 S Washington St #212, Naperville, IL 60540 – telefon: (630) 355-6040
  14. Photomadox – Paweł Nocoń (773) 663-1776FACEBOOK
  15. Center for Dentistry – Mrs. Monica Henley
  16. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028 – WEB SITEFACEBOOK
  17. Wheaton Orthodontic Center – mówimy po polsku – WEB SITEFACEBOOK
  18. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

FRAME

NIECH ŻYJĄ WAKACJE!

Drodzy Państwo, tym biuletynem zamykamy rok szkolny 2013/2014. Dziękujemy Wam za współpracę. Mamy nadzieję, że spełniliśmy oczekiwania rodziców i uczniów naszej społeczności szkolnej. Jeżeli jeszcze tego nie zrobiliście, a macie Państwo ochotę podzielić się z nami Waszymi uwagami, zarówno tymi pozytywnymi jak i konstruktywnymi, zapraszamy do wypełnienia anonimowej ankiety. Pomoże nam to w ulepszeniu pracy szkoły w przyszłości; koniecznie prosimy o sugestie 😉

Życzymy wszystkim bezpiecznych i udanych wakacji.

WAKACJE

REJESTRACJA NA ROK SZKOLNY 2014/2015:

KONTYNUUJEMY ZAPISY DO SZKOŁY PODCZAS WAKACJI. REJESTRUJEMY DZIECI KORESPONDENCYJNIE. ZAPROŚMY ZNAJOMYCH ORAZ TYCH, KTÓRZY SIĘ WCIĄŻ OCIĄGAJĄ. POTRZEBUJEMY WASZEJ PAŃSTWO WSPÓŁPRACY, GDYŻ MUSIMY ZATRUDNIĆ NAUCZYCIELI PODCZAS WAKACJI.

42.3% POWRACAJĄCYCH STUDENTÓW JESZCZE NIE DOKONAŁO REJESTRACJI. LICZYMY NA WASZĄ POMOC.

Gorąco dziękujemy tym rodzinom, które już zarejestrowały swoje pociechy.

Więcej informacji na temat, jak tego dokonać znajdziecie Państwo tutaj.

rejestracja korespondencyjna

ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2013/2014:

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z zakończenia roku szkolnego.

Fot. Paweł Nocoń Photomadox

9N7A0656

TUTAJ WIĘCEJ ZDJĘĆ Z ZAKOŃCZENIA ROKU 2013/2014

***I WRESZCIE MAMY NAGRANIE Z POLVISION ***

Niedzielne popołudnie w Muzeum Polskim (Sunday Afternoon at the Museum):

Sunday Afternoon at the Museum

June 1, 3:00pm

Join us for the closing ceremony of the art exhibition: Pope John Paul II Journeys – Embracing the World and The World of Vatican II: An Artist’s Report, paintings and drawings created live and on site by Franklin McMahon (1921-2012). Curator Kathleen Van Ella and artist Mark McMahon, son of Franklin McMahon, will be present. You will be able to view the new permanent exhibit on Saint Pope John Paul II’s visits to Chicago; watch a film from the Pope’s 1979 visit; as well as listen to personal remarks and participate in a visual presentation about the Pope’s Canonization ceremony by Joseph A. Drobot Jr., PRCUA President and Chairman of the PMA Board of Directors.

Admission: $10 ($5 with PMA membership card)

Niedzielne popołudnie w Muzeum Polskim

1 czerwca, godzina 15

Zapraszamy Państwa na uroczyste zamknięcie wystawy czasowej „Podróże papieża św. Jana Pawła II – Obejmowanie świata oraz Czas Soboru Watykańskiego II: reportaż artysty”. Wystawa składa się z obrazów i rysunków stworzonych na żywo przez Franklina McMahona (1921-2012). Obecni będą syn artysty Mark McMahon, który kontynuuje misję artystyczną ojca oraz kustosz wystawy Kathleen Van Ella. Podczas spotkania będzie można podziwiać nową wystawę stałą MPA na temat wizyt świętego Jana Pawła II w Chicago, zobaczyć film z papieskiej wizyty w 1979 roku oraz wysłuchać wrażeń i obejrzeć prezentację z kanonizacji Jana Pawła II, przygotowaną przez prezesa Zjednoczenia Polskiego Rzymsko-Katolickiego w Ameryce i przewodniczącego Rady Dyrektorów MPA Józefa A. Drobota, Jr.

Wstęp: 10$ (5$ – posiadacze karty członkowskiej MPA)

ALICJA W KRAINIE CZARÓW:

unnamed
UWAGA! PREZENT Z OKAZJI DNIA DZIECKA  BILETY OD 15 MAJA DO 1 CZERWCA TYLKO $13!!! DZWON JUZ DZIS 630-670-6319

(Przedsprzedaż nie obejmuje stron internetowych, biur Polameru i Ksiegarni D&Z)

Ksiegarnia D&Z, oraz Biura Polameru (lokalizacje w Chicago, oraz Mt. Prospect)