Najważniejsze lipcowe zapowiedzi szkolne

12 Lip

CAŁA  POLONIA CZYTA DZIECIOM

Przyłączając się do akcji „Cała Polonia czyta dzieciom” zorganizowaliśmy w czerwcu pierwsze z trzech spotkań, polegające głównie na głośnym czytaniu po polsku dla dzieci. Podczas godzinnych zajęć dzieci z zaciekawieniem słuchały książek, śpiewały, tańczyły, odpowiadały na pytania. Każdy ulepił z plasteliny Plastusia, a na koniec można było wypożyczyć polskie książki.

Picture2
Ponownie pragniemy zaprosić dzieci (5-10 lat) do udziału w następnych zajęciach, które są zaplanowane na 23 lipca. Prosimy przynieść mały kłębek wełny.

Spotkanie odbędzie się:
23 lipca o godz. 6:30-7:30pm
w jednej z sal na terenie biblioteki
(meeting room)
Aurora Public Library
555 S. Eola Rd.
Aurora, IL 60504

Kasia Nalaskowska i Jolanta Kołacz

Picture1

TRWAJĄ ZAPISY DO NASZEJ SZKOŁY. WSZYSTKO MOŻNA ZAŁATWIĆ DROGĄ KORESPONDENCYJNĄ.

ZAREJESTRUJ DZIECKO DO SZKOŁY KORESPONDENCYJNIE PODCZAS WAKACJI – REJESTRACJA DO KOŃCA CZERWCA JEST TAŃSZA – ZAPRASZAMY NOWYCH STUDENTÓW

Zarejestruj dziecko na wakacjach, aby od pierwszej lekcji mogło już brać udział w zajęciach. W sierpniu formujemy listy studentów. Klasy 1-3 oraz przypuszczalnie Przedszkole będą miały w tym roku szkolnym dwa oddziały. Aby zapewnić dziecku miejsce w tej samej klasie, zapisu należy dokonać jak najszybciej. Dzieci zarejestrowane pierwszego dnia szkoły dopisane zostaną do nowej klasy.

Zapisy-do-szkoły