wiadomości szkolne 9/12/2014

13 Wrz

ZEBRANIA INFORMACYJNE DLA RODZICÓW Z WYCHOWAWCAMI KLAS:

W najbliższy piątek, 19-go września, odbędą się krótkie spotkania z nauczycielami. Poniżej podajemy rozkład.

Dowiecie się Państwo miedzy innymi:

• jaki jest program nauczania na cały rok szkolny w klasie Waszego dziecka
  • jak pomagać dziecku w zadaniach domowych, jak sprawdzić co jest zadane w razie nieobecności
  • jak kontaktować się z nauczycielem w razie wszelkich pytań i wątpliwości

Również na zebraniu:

• nauczyciel odpowie na wszelkie Wasze pytania
  • wypełnicie konieczne ‚dane osobowe dziecka’
  • wybrane będą ‚trojki klasowe’
  • liczymy na Państwa obecność, sugestie i uwagi

rosklad zebran z nauczycielami

PODRĘCZNIKI:

21Przypominamy, że:

• Zamówione przez Państwa podręczniki będą dzieciom dostarczone do klas w najbliższy piątek podczas lekcji.
  • Niektóre podręczniki do religii (młodsze klasy) oraz Katechizm Bierzmowanych (klasa 7/8) powinny być dostarczone w najbliższym czasie. Wciąż oczekujemy na dostawę. Dziękujemy za cierpliwość.
  • Powracający uczniowie (klasy 3 oraz klasa 8) będą korzystać z podręczników do religii używanych w roku ubiegłym. Pobrane przez szkołę pieniądze za podręcznik, który okazał się niepotrzebny, przelane będą na konto ucznia, a opłata za szkołę pomniejszona będzie o wartość podręcznika. Wszelkie nadwyżki dla tych, którzy uiścili opłatę za szkołę w całości, wypłacone będą w gotówce. Prosimy w tej sprawie o kontakt z dyrekcją.

WAŻNE SPOTKANIE Z RODZICAMI DZIECI PRZYSTĘPUJĄCYCH DO SAKRAMENTU KOMUNII ŚWIĘTEJ:

1257826796

• We wtorek 23 września odbędzie się spotkanie z rodzicami dzieci klas komunijnych w kościele Miłosierdzia Bożego w Lombard o godzinie 7:45 wieczorem (po Mszy świętej wieczornej).
  • Na spotkaniu będą omawiane wszelkie informacje dotyczące programu oraz spotkań i wyjazdów (np. pielgrzymka dzieci do Merrilville, IN w październiku).
  • Obecność jest obowiązkowa.

ZAPRASZAMY SPONSORÓW DO WSPÓŁPRACY