wiadomości szkolne 10/17/2014

19 Paźdź

NASI SPONSORZY:Picture1

1. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  2. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  3. Polish Friends of Naperville
  6. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  7. Garden Fresh Market
  8. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  9. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  10. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321
  11. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  13. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

9_59WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH ZAMIEŚCILIŚMY ODPOWIEDNIO W DZIAŁACH: Bierzmowanie, Pierwsza Komunia Święta (kliknij na link)

SPECJALNY POKAZ FILMU Potop Redivivus (JERZEGO HOFFMANA):

• BILETY WSTĘPU DLA SZKÓŁ POLSKICH PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH
  • REZERWACJA BILETÓW W SZKOLE PODCZAS ZAJĘĆ
  • LICZBA BILETÓW LIMITOWANA – *musimy zamówić bilety końcem października*
  • PROSIMY O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT Z DYREKCJĄ

POTOP REDIVIVUS JERZEGO HOFFMANAW sobotę, 15-go listopada o godzinie 10 rano, w kinie Muvico Rosemont 18 (9701 Bryn Mawr Ave., Rosemont) odbędzie się specjalny pokaz filmu POTOP REDIVIVUS dla szkol polskich.

Jako placówka edukacyjna, mamy specjalną ofertę na bilety w cenie $10, pod warunkiem, że będziemy mieć grupę 20-to osobowa. Liczba miejsc jest organiczna, w związku z tym zbieramy zamówienia już teraz. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do dyrekcji i zapłacenie za bilet. Gorąco wszystkich zachęcamy.

WIĘCEJ DETALI I ZWIASTUN W WIADOMOŚCIACH SZKOLNYCH 10/10/2014

MSZA POLSKA W MIASTECZKU AURORA JUŻ 25 PAŹDZIERNIKA:

churchKsiądz Julian zaprasza na polską Mszę, która odbędzie się w sobotę 25 października o godz.19.00 w kościele Lady of Mercy w Aurorze (kościół znajduje się koło Waubonsie Valley High School). Na pół godziny przed  Mszą będzie okazja do spowiedzi.

Następna Msza planowana jest na 22 listopada. Adres kościoła: 701 S Eola Rd, Aurora, IL 60504

DZIĘKUJEMY DZIECIOM I RODZICOM ZA PAMIĘĆ W DNIU NAUCZYCIELA:

10320444_1545651302314136_4940820356370378666_n

Dowiedzmy się co dzieci sądzą o nas, nauczycielach:

ZAPRASZAMY DO DZIAŁU: NIE TYLKO DLA MOLA KSIĄŻKOWEGO:

Picture1Ciekawy artykuł „Chce być dwujęzyczny” – List od noworodka został zamieszczony w naszym dziale NIE TYLKO DLA MOLA KSIĄŻKOWEGO, gdzie znajdziecie Państwo mnóstwo ciekawych artykułów i porad psychologiczno-edukacyjnych. Zapraszamy!