wiadomości szkolne 10/24/2014

26 Paźdź

NASI SPONSORZY:Picture1

1. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  2. Polish Friends of Naperville
  5. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  6. Garden Fresh Market
  7. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  8. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  9. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321
  10. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  12. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  13. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

1223PRZYPOMINAMY, ŻE ZAJĘCIA SZKOLNE 31 PAŹDZIERNIKA ZOSTAŁY ODWOŁANE Z OKAZJI HALLOWEEN. ZAKOŃCZENIE ROKU – W ZWIĄZKU Z TYM – ZOSTAŁO PRZESUNIĘTE NA 15 MAJA

KALENDARZ ZAJĘĆ SZKOLNYCH 2014/2015

1257826796WAŻNA INFORMACJA DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH W DZIALE „SAKRAMENTY ŚWIĘTE – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA”

Five children lying on the carpetWAŻNA INFORMACJA DOTYCZĄCA DWÓCH ZMIAN W KLASIE 3-LATKÓW

7-GO LISTOPADA W NASZEJ SZKOLE GOŚCIĆ BĘDZIEMY BOGDANA ŁAŃKO Z GRUPĄ TEATRALNĄ PROSCENIUM:

Prosimy wszystkich uczniów o przyniesienie $5 na bilet wstępu.

O mniejszych braciszkach swietego Franciszka

SESJA FOTOGRAFICZNA W SZKOLE, TZW. ‚PICTURE DAY’:

class-picture-day-colorW piątek, 14 LISTOPADA nasz pan fotograf, Paweł Nocoń, będzie wykonywał zdjęcia do Ceremonii Pasowania Pierwszoklasistów (klasy pierwsze). Prosimy o odpowiednie ubranie dzieci na tę okoliczność:

• białe bluzki, koszulki, czarne lub granatowe spodnie, spódniczki.

Przy okazji, tego dnia, robione będą zdjęcia klasowe we wszystkich klasach, czyli od przedszkola do liceum włącznie. Formy z zamówieniem zdjęć klasowych będą rozdane dzieciom w szkole, a chętni będą mogli zakupić pamiątkowe zdjecia po atrakcyjnych cenach.

SPECJALNY POKAZ FILMU Potop Redivivus (JERZEGO HOFFMANA):

• BILETY WSTĘPU DLA SZKÓŁ POLSKICH PO BARDZO ATRAKCYJNYCH CENACH
  • REZERWACJA BILETÓW W SZKOLE PODCZAS ZAJĘĆ
  • LICZBA BILETÓW LIMITOWANA – *musimy zamówić bilety końcem października*
  • PROSIMY O JAK NAJSZYBSZY KONTAKT Z DYREKCJĄ

POTOP REDIVIVUS JERZEGO HOFFMANAW sobotę, 15-go listopada o godzinie 10 rano, w kinie Muvico Rosemont 18 (9701 Bryn Mawr Ave., Rosemont) odbędzie się specjalny pokaz filmu POTOP REDIVIVUS dla szkol polskich.

Jako placówka edukacyjna, mamy specjalną ofertę na bilety w cenie $10, pod warunkiem, że będziemy mieć grupę 20-to osobowa. Liczba miejsc jest organiczna, w związku z tym zbieramy zamówienia już teraz. Zainteresowane osoby proszone są o zgłoszenie się do dyrekcji i zapłacenie za bilet. Gorąco wszystkich zachęcamy.

WIĘCEJ DETALI I ZWIASTUN W WIADOMOŚCIACH SZKOLNYCH 10/10/2014