wiadomości szkolne 12/5/2014

2. Garden Fresh Market
  3. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  4. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  5. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321
  6. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  8. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  9. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  10. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  11. Polish Friends of Naperville
  12. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

ZDJĘCIA Z PRZEDSTAWIENIA BOGUSŁAWY SAS (kliknij na zdjęcie aby powiększyć):

KALENDARZ NA CAŁY MIESIĄC GRUDZIEŃ W SKRÓCIE:

kalendarz 2014-2015Grudzień
12/5/2014
12/12/2014
12/19/2014 – szkolna Wigilia / Jasełka
12/26/2014 – szkoła zamknięta z okazji Bożego Narodzenia (ferie zimowe)

MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ KLASOWYCH: JUŻ W TYM TYGODNIU DOSTĘPNE BĘDĄ FORMY ABY ZAMÓWIĆ ZDJĘCIA

WCIĄŻ ZBIERAMY PIENIĄŻKI NA POMOC DZIECIOM NA UKRAINIE. WSZYSTKIM, KTÓRZY SIĘ DOŁĄCZYLI DO TEJ AKCJI, GORĄCO DZIĘKUJEMY!!!

KLUB POLSKI W NAPERVILLE ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI szkoły w Naperville NA MIKOŁAJKI:

W tym roku program dla najmłodszych przygotują nauczycielki z naszej szkoły, Jola Kołacz i Kasia Nalaskowska. Podczas mikołajek przewidziane są m.in. konkursy dla dzieci, robienie ozdób świątecznych, czytanie bajek o Św. Mikołaju i śpiewanie kolęd. UWAGA: OSTATNI DZIEŃ, KIEDY MOŻNA W SZKOLE NABYĆ BILETY!!!

MIKOLAJKI2014

CO USTALONO NA ZEBRANIU Z TRÓJKAMI W/S SZKOLNEJ WIGILII I JASEŁEK, KTÓRE ZAPLANOWANE SA NA 19 GRUDNIA:

• RODZICE Z TRÓJEK KLASOWYCH ODPOWIEDZIALNI SĄ ZA PRZYGOTOWANIE DEKORACJI NA STOŁY, ZAKUPIENIE NAPOJÓW (SOKI DLA KLAS P-4, WODA DLA KLAS 5-10) ORAZ CIASTEK ŚWIĄTECZNYCH,
  • WIGILIE ZACZYNAMY O 7:30, UCZNIOWIE NIE WRACAJĄ DO KLAS
  • W PROGRAMIE: JASEŁKA (PRZYGOTOWANE PRZEZ UCZNIÓW KLASY 4 POD KIERUNKIEM WYCHOWAWCZYNI KATARZYNY NALASKOWSKIEJ), POCZĘSTUNEK, KOLĘDOWANIE
  • GOŚCIEM NA SZKOLNEJ WIGILII BĘDZIE W TYM ROKU KSIĄDZ TOMASZ Z PARAFII W LOMBARD (W TEJ PARAFII NASI UCZNIOWIE PRZYJMUJĄ SAKRAMENTY ŚWIĘTE)
  • TRWAJĄ ZAPISY NA DYŻURY TEGO DNIA PRZY POMOCY W DEKORACJI DO JASEŁEK – RODZICE POMAGAJĄCY, KTÓRZY UPRZEDNIO SIĘ ZAPISZĄ BĘDĄ MIELI ZALICZONY DYŻUR SZKOLNY – ZACHĘCAMY!!!

Miłośnicy matematyki!

Jeżeli jesteście w klasie 1 – 12, lubicie matematykę oraz chętnie rozwiązujecie łamigłówki i zadania logiczne, to spróbujcie swoich sił w Kangurze. Jest to test pisany w 50 krajach na świecie. Pytania są po angielsku, ale można zamówić wersję polską. Więcej informacji znajduje się na stronie:  www.mathkangaroo.org. REJESTRACJA WKRÓTCE DOBIEGA KOŃCA!!!

OPŁATA ZA SZKOŁĘ ZOSTAŁA PRZESUNIĘTA Z KOŃCA GRUDNIA NA KONIEC STYCZNIA