wiadomości szkolne 12/12/2014

1. Garden Fresh Market
  2. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  3. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  4. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321
  5. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  7. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  8. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  9. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  10. Polish Friends of Naperville
  11. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  15. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PIERWSZA CHOINKA TRZYLATKÓW W SZKOLE:

CHOINKA U TRZYLATKOW

Dzieci razem ozdabiały choinkę i wybierały jakim chcą być aniołkiem czuwającym nad Dziecinką Jezus!

UTRWALENIE WIADOMOŚCI O POLSCE W KLASIE 10:

Uczniowie z radością i entuzjazmem cieszą się nagrodami. Gra MONOPOL/JEOPARDY okazała się świetnym sposobem na powtórzenie i utrwalenie wiadomości.

SZKOLNA WIGILIA I JASEŁKA 19-GO GRUDNIA:

wigilia

• RODZICE Z TRÓJEK KLASOWYCH ODPOWIEDZIALNI SĄ ZA PRZYGOTOWANIE DEKORACJI NA STOŁY, ZAKUPIENIE NAPOJÓW (SOKI DLA KLAS P-4, WODA DLA KLAS 5-10) ORAZ CIASTEK ŚWIĄTECZNYCH,
  • WIGILIE ZACZYNAMY O 7:30, UCZNIOWIE NIE WRACAJĄ DO KLAS
  • W PROGRAMIE: JASEŁKA (PRZYGOTOWANE PRZEZ UCZNIÓW KLASY 4 POD KIERUNKIEM WYCHOWAWCZYNI KATARZYNY NALASKOWSKIEJ), POCZĘSTUNEK, KOLĘDOWANIE
  • GOŚCIEM NA SZKOLNEJ WIGILII BĘDZIE W TYM ROKU KSIĄDZ TOMASZ Z PARAFII W LOMBARD (W TEJ PARAFII NASI UCZNIOWIE PRZYJMUJĄ SAKRAMENTY ŚWIĘTE)
  • TRWAJĄ ZAPISY NA DYŻURY TEGO DNIA PRZY POMOCY W DEKORACJI DO JASEŁEK – RODZICE POMAGAJĄCY, KTÓRZY UPRZEDNIO SIĘ ZAPISZĄ BĘDĄ MIELI ZALICZONY DYŻUR SZKOLNY – ZACHĘCAMY!! ABY MIEĆ DYŻUR ZALICZONY, KONIECZNE JEST ZGŁOSZENIE SIĘ I WPISANIE SIĘ NA LISTĘ W DNIU DYŻURU!!!

JUŻ WKRÓTCE FERIE ŚWIĄTECZNO-NOWOROCZNE:

kalendarz 2014-2015Grudzień
12/5/2014
12/12/2014
12/19/2014 – szkolna Wigilia / Jasełka
12/26/2014 – szkoła zamknięta z okazji Bożego Narodzenia (ferie zimowe)

1/2/2015 – szkoła zamknięta z okazji Nowego Roku (ferie zimowe)
1/9/2015
1/16/2015 – wywiadówki z rodzicami
1/23/2015 – Dzień Babci i Dzień Dziadka
1/30/2015

MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ KLASOWYCH: do końca stycznia zbieramy zamówienia na zdjecia klasowe, poczatkiem lutego będą do odebrania. Lista jest dostępna u dyrekcji.

TUTAJ MOŻNA OBEJRZEĆ ZDJĘCIA GRUPOWE KLAS

PROSIMY O OSTROŻNOŚĆ NA PARKINGU SZKOLNYM, SZCZEGÓLNIE PODCZAS TRUDNYCH WARUNKÓW ATMOSFERYCZNYCH:

Windshield-Show-Art-resizecrop--Otrzymaliśmy informacje z Dystryktu, że w przypadku gdy spadnie dużo śniegu, oraz gdy będzie padał marznący deszcz ze śniegiem w czasie trwania naszych zajęć, Dystrykt nie będzie odpowiedzialny za odśnieżanie parkingów,
oraz chodników. Woźni, którzy pracują w szkole, będą odśnieżać, tylko chodniki prowadzące do głównych wejść oraz miejsca przy głównych wejściach. Prosimy wiec o zachowanie szczególnej ostrożności na parkingach i chodnikach podczas trudnych warunków pogodowych (śnieg, oblodzenia).

zyczenia

Miłośnicy matematyki!

Jeżeli jesteście w klasie 1 – 12, lubicie matematykę oraz chętnie rozwiązujecie łamigłówki i zadania logiczne, to spróbujcie swoich sił w Kangurze. Jest to test pisany w 50 krajach na świecie. Pytania są po angielsku, ale można zamówić wersję polską. Więcej informacji znajduje się na stronie:  www.mathkangaroo.org. REJESTRACJA WKRÓTCE DOBIEGA KOŃCA!!!

ULOTKA – KANGUR MATEMATYCZNY

OPŁATA ZA SZKOŁĘ ZOSTAŁA PRZESUNIĘTA Z KOŃCA GRUDNIA NA KONIEC STYCZNIA