zajęcia piątkowe w szkole 1/9/2015

09 Sty

Wiadomość z ostatniej chwili dotycząca szkół w dystrykcie 204: Wszystkie szkoły w dystrykcie 204 są otwarte w piątek, 9 stycznia 2015 roku.

unnamedW związku z tym, nie przewidujemy aby zachodziła konieczność odwoływania szkoły polskiej w godzinach wieczornych. Według ostatnich prognoz pogody w Naperville nie przewidywane są opady śniegu w dniu dzisiejszym. Prosimy o ubranie dzieci odpowiednio do temperatury.
Ostatecznie, decyzje wysłania dzieci do szkoły pozostawiamy rodzicom. Jeśli rodzice zdecydują, że warunki pogodowe są niebezpieczne i pozostawią dzieci w domu, nieobecność będzie traktowana jako usprawiedliwiona.
Gdyby warunki atmosferyczne uległy zmianie, będziemy informować o wszelkich zmianach decyzji dyrekcji.