wiadomości szkolne 1/9/2015

11 Sty

NASI SPONSORZY:Picture1

1. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  2. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321
  3. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  5. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  6. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  7. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  8. Polish Friends of Naperville
  9. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  13. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  14. Garden Fresh Market
  15. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

WAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH

sakramenty Przymiarka alb dla wszystkich dzieci komunijnych odbędzie się w sobotę 10 stycznia, w godzinach od 9.00am do 4.00pm w Centrum Pastoralnym w Lombard.

We wtorek, środę i czwartek (13, 14, 15 stycznia) o godz. 6.00pm w Centrum Pastoralnym odbędą się czwarte spotkania formacyjne dla bierzmowanych. Kandydat do bierzmowania wybiera tylko jeden dzień i uczestniczy w spotkaniu (tylko jedno spotkanie!). Spotkania traktujemy jako OBOWIĄZKOWE!!! BARDZO PROSZĘ O SKŁADANIE DOKUMENTÓW I $100 U „TRÓJEK KLASOWYCH”! DO ZAKOŃCZENIA ROKU JUŻ NIEWIELE CZASU ZOSTAŁO !!!

WYWIADÓWKI Z RODZICAMI JUŻ W NAJBLIŻSZY PIĄTEK, OTO ICH ROZKŁAD

rozklad wywiadowek

ROZKLAD ZAJECPRZYPOMINAMY, ZE 16-GO STYCZNIA ROZPOCZYNAMY DRUGIE PÓŁROCZE. W ZWIĄZKU Z TYM ROZKŁAD ZAJĘĆ W NIEKTÓRYCH KLASACH ULEGNIE ZMIANIE. TUTAJ ZNAJDZIECIE PAŃSTWO ROZKŁAD ZAJĘĆ NA DRUGIE PÓŁROCZE

ROZKŁAD LEKCJI RELIGII NA DRUGIE PÓŁROCZE:

klasa 1A – p. Helena 5:30-6:15European Court’s classroom crucifix ban
klasa 1B – p. Helena 6:15-7:00
klasa 2 – Ewa Belicki 5:30-6:15
klasa 3A – Ewa Belicki 7:45-8:30
klasa 3B – Ewa Belicki 6:15-7:00
klasa 4 – p. Helena 7:00-7:45
klasa 5 – Dorota Stanek 7:00-7:45
klasa 6 – Dorota Stanek 6:15-7:00
klasa 7 – Dorota Stanek 5:30-6:15
klasa 8 – Dorota Stanek 7:45-7:30

babcia_i_dziadekUCZNIOWIE KLAS MŁODSZYCH – OD PRZEDSZKOLA DO KLASY 4 – ZAPRASZAJĄ WSZYSTKIE BABCIE I WSZYSTKICH DZIADKÓW NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ SZKOLE, 30-GO STYCZNIA W KAFETERII SZKOLNEJ W GODZINACH 7:45-8:30.

SPOTKANIE DLA RODZICÓW ORAZ UCZNIÓW STARSZYCH KLAS Z PANIĄ BARBARĄ LEWANDOWSKĄ

historiaCO? – spotkanie z panią Barbarą Lewandowską (mieszkanka Chicago od 1979 roku, urodzona w Warszawie, uczestniczka Powstania Warszawskiego) – pogadanka na temat Powstania Warszawskiego – LEKCJA HISTORII
GDZIE? – w sali B-103
KIEDY? – w piątek 16 stycznia o godzinie 7:45-8:30
DLA KOGO? – dla klas 7, 8, 10 oraz zainteresowanych tematem rodziców

Ważne informacje, które wiążą się z tym wydarzeniem:

• Wyjątkowo, w związku z prelekcją, klasa 5, na ostatniej lekcji, będzie miała religię.
  • Natomiast klasa 8, zamiast religii, weźmie udział w prelekcji.
  • Uczniowie klasy 3B, którzy zwykle mają zajęcia w sali B-103, przejdą na ostatnią lekcję do sali C-112

OPŁATA ZA SZKOŁĘ ZOSTAŁA PRZESUNIĘTA Z KOŃCA GRUDNIA NA KONIEC STYCZNIA. RODZICE, KTÓRZY NIE MOGĄ UIŚCIĆ OPŁATY W WYZNACZONYM TERMINIE PROSZENI SĄ O KONTAKT Z BARBARĄ PAŃCZYK.

class-picture-day-colorMOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ZDJĘĆ KLASOWYCH: Do końca stycznia zbieramy zamówienia na zdjęcia klasowe. Początkiem lutego zdjęcia będą do odebrania. Lista jest dostępna u dyrekcji.

TUTAJ MOŻNA OBEJRZEĆ ZDJĘCIA GRUPOWE KLAS

kopernikKonkurs o Koperniku ogłoszony przez Szkołę M. Kopernika – REGULAMIN – uczniowie powinni przynieść swoje prace do szkoły nie później niż 16-go stycznia, aby mogły dojść na czas.

BAL PIOTRA FETELI – BILETY DOSTĘPNE W SZKOLE W CENIE $60

plakat bankiet Fetela