wiadomości szkolne 1/23/2015

NASI SPONSORZY:Picture1

1. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  3. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  4. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  5. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  6. Polish Friends of Naperville
  7. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  11. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  12. Garden Fresh Market
  13. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  14. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  15. Dr. Edyta Strączyńska – Family Medicine – Edward Medical Group
  16. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
  17. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  18. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

DZIEŃ BABCI I DZIEŃ DZIADKA

UCZNIOWIE KLAS MŁODSZYCH – OD PRZEDSZKOLA DO KLASY 4 oraz klasa PSL – ZAPRASZAJĄ WSZYSTKIE BABCIE I WSZYSTKICH DZIADKÓW NA UROCZYSTOŚĆ Z OKAZJI DNIA BABCI I DZIADKA, KTÓRA ODBĘDZIE SIĘ W NASZEJ SZKOLE, 30-GO STYCZNIA W KAFETERII SZKOLNEJ W GODZINACH 7:45-8:30.

Zyczenia babcia - na gpkurow

sakramentyWAŻNE INFORMACJE DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH:
PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA – przymiarka alb
BIERZMOWANIE – spotkanie formacyjne

ROZPOCZĘLIŚMY ODLICZANIE. DO WEWNĄTRZSZKOLNEGO KONKURSU ‚MAM TALENT’ POZOSTAŁO 5 TYGODNI. ZACHĘCAMY WSZYSTKICH. JUŻ ZA TYDZIEŃ PODAMY REGUŁY.

mam talent

frame

MAMY JUŻ PIERWSZYCH SPONSORÓW KONKURSU TALENTÓW. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

frame

zakaz bieganiaPROSIMY O ZACHOWANIE SPOKOJU I NIE BIEGANIE W KORYTARZACH PO ZAKOŃCZENIU ZAJĘĆ SZKOLNYCH

Mieliśmy dzisiaj uwagę ze strony dyrektora budynku, że nasi uczniowie po odebraniu z klas przez rodziców, zachowywali się „niebezpiecznie” biegając po korytarzach, popychając się i krzycząc. Bardzo prosimy rodziców o dopilnowanie swoich dzieci i zachowanie wszelkiej ostrożności.

KOLEJNY KONKURS PLASTYCZNY ORGANIZOWANY PRZEZ SZKOŁĘ JANA MATEJKI

MatejkoTo już 10 konkurs plastyczny organizowany przez Szkołę im. Jana Matejki. Zachęcamy wszystkich naszych uczniów do wzięcia udziału. Prace należy składać w naszej szkole do 6-go lutego. Z każdej grupy wiekowej wyłonimy po 4 prace i wszystkie razem wyślemy by doszły na czas.

KARTA ZGŁOSZENIOWA DO KONKURSU

POMÓŻMY CHŁOPCU CHOREMU NA MÓZGOWE PORAŻENIE DZIECIĘCE

Szanse na przeżycie krótko po narodzinach miał nikłe. A jednak zaskakuje lekarzy każdego dnia. Szkoła nasza przyłącza się do akcji i pomaga w rozpromowaniu FUNDRAISER. Więcej informacji na stronie: healingsupermanny.com.

healingsupermanny.com