wiadomości szkolne 2/13/2015

15 Lu

NASI SPONSORZY:Picture1

1. Advanced Laser – toll free (855) 313-1165 – przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  2. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo).
  3. Polish Friends of Naperville
  4. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  8. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  9. Garden Fresh Market
  10. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  11. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  12. Dr. Edyta Strączyńska – Family Medicine – Edward Medical Group
  13. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
  14. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  15. Raising Sparkles – Family Massage Therapy (prenatal/infant/pediatric massage, sport/rehabilitation/relaxation massage, cranial/sacral massage) – Anna (630) 797-8321
  16. Prywatny sponsor – Zbigniew Krzyżanowski – POGOTOWIE MATEMATYCZNE
  17. Swift Nature Camp – ULOTKA – Lonnie (Jola) Lorenz – (630) 654-8036 – strona internetowa
  19. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  20. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

frame

MAMY JUŻ PIERWSZYCH SPONSORÓW KONKURSU TALENTÓW. SERDECZNIE DZIĘKUJEMY!

Poszukujemy sponsorów naszego konkursu. Osoby/biznesy wspierające nasz konkurs będą miały miejsce na liście naszych sponsorów. Dziękujemy.

frame

Wszystkim dzieciom i rodzicom życzymy fantastycznego walentynkowego weekendu!

Happy Valentine's Day to all bilingual kids

ZMIANA W SZKOLNYM KALENDARZU

Dostaliśmy wiadomość z naszego szkolnego dystryktu, że budynek szkolny, w którym odbywają się nasze zajęcia, nie będzie dostępny w piątek 17-go kwietnia. Jesteśmy więc zmuszeni odwołać zajęcia tego dnia. Zajęcia będziemy odrabiać w piątek przed paradą 3-majową, czyli w piątek 1-go maja. Zmiany zostały już naniesione do szkolnego kalendarza. Prosimy o zapoznanie się z nimi.

LISTA UCZESTNIKÓW DO KONKURSU TALENTÓW JEST JUŻ ZAMKNIĘTA. ZGŁOSIŁO SIĘ 25 UCZNIÓW

KONKURS TALENTOW 1

Lista uczestników jest już zamknięta. Przypominamy ważne informacje dla uczestników:

❤  Wyjątkowo – na prośbę rodziców najmłodszych uczniów naszej szkoły – rozszerzyliśmy kategorie wiekowe uwzględniając również najmłodszych czyli przedszkole i zerówkę.

❤  Teksty śpiewane czy recytowane muszą być wyłącznie w języku polskim!  Uczestnicy nie przestrzegający tej zasady będą zdyskwalifikowani.

❤  Uczniowie śpiewający lub tańczący, którzy potrzebują podkład muzyczny, koniecznie muszą przynieść swoje materiały muzyczne nie później jak tydzień przed konkursem, czyli 20-go lutego. Uczestnicy, którzy nie dostarczą podkładów muzycznych na czas, będą musieli wystąpić bez podkładu lub będą wyeliminowani z konkursu.

❤  W konkursie weźmie udział 25 uczniów (w tym 1 TRIO i 1 DUET) oraz dwie uczennice, które zaprojektowały plakat reklamujący nasz konkurs.

❤  Uczestnicy konkursu podzieleni zostali wedlug kategorii wiekowych:

• Przedszkole 3-latki, Przedszkole 4-latki oraz „Zerówka” – wystąpią gościnnie
  • Klasa 1-3
  • Klasa 4-5
  • Klasa 6-10

❤ Zgłoszono następujące formy prezentacji: recytacja, hula hop, śpiew, taniec, gimnastyka rytmiczna/artystyczna, gra na instrumencie, rysunek, karate.

❤  W każdej kategorii wiekowej zostaną przyznane trzy miejsca. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymają dyplomy, a zwycięzcy – nagrody.

❤  Podczas konkursu powinna panować idealna cisza; osoby/klasy przeszkadzające w prowadzeniu konkursu, zostaną poproszone o opuszczenie sali.

KONKURS TALENTOW 2

SZKOŁA NASZA DOSTAŁA DYPLOM UZNANIA OD ZRZESZENIA NAUCZYCIELI POLSKICH W AMERYCE

DYPLOM UZNANIA