RSS

UWAGA! BARDZO WAŻNA WIADOMOŚĆ! – zarządzenia dystryktu 204

23 Mar

ODGÓRNE ZARZĄDZENIA DYSTRYKTU 204, DO KTÓRYCH MUSIMY SIĘ DOSTOSOWAĆ:

– Dzieci niestety nie mają pozwolenia na jedzenie na terenie szkoły, niezależnie od wieku dziecka. Prosimy o nie przynoszenie do szkoły niczego do jedzenia. Dotyczy to również pączków, które szkoła rozprowadza. Pączki będzie można nabyć jedynie na wynos. Dozwolona jest jedynie czysta woda do picia.

Rodzice nie mogą przebywać na terenie szkoły w czasie trwania zajęć. Nie dotyczy to dyżurnych i osób pomagających w utrzymaniu dyscypliny. Rodzice, którzy życzą sobie pozostać na terenie szkoły będą musieli wypełniać funkcje dyżurnych. Ci rodzice będą dyżurować przy łazienkach, gdyż tam wydaje się ta pomoc najbardziej potrzebna.

– Do budynku szkoła nasza nie ma wstępu przed 5:15pm. Zajęcia kończą się o 8:30pm. Obowiązuje zakaz biegania i jak najszybsze opuszczenie budynku. Każdy rodzic jest odpowiedzialny za swoje dziecko po skończeniu się lekcji i dopilnowanie spokoju oraz zachowanie wszelkiej ostrożności.

POWYŻSZE REGUŁY WCHODZĄ W ŻYCIE W TRYBIE NATYCHMIASTOWYM CZYLI JUŻ OD NAJBLIŻSZEGO PIĄTKU.

Reklamy
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu Marzec 23, 2015 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

 
%d blogerów lubi to: