wiadomości szkolne 5/8/2015

7. Swift Nature Camp – Jola  – ULOTKA
  9. Joanna Siemaszko – sklep z polskimi pamiątkami
  10. Shop & Save Market – europejski supermarket
  11. Advanced Laser przy wykupieniu zabiegów powołaj się na polską szkołę, a dostaniesz zniżkę $200
  12. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  13. Ball Factory – Indoor Play & Café
  14. Paweł Chęciński – pianista
  15. Baltic Network Affordable Wireless Solutions
  16. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  17. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
  18. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
  19. Monika Radowska – Tailoring by Monica
  20. Agata Nowakowska – Globi Inc.
  22. ‚Funny’ the Easter Bunny
  24. Herbaland
  25. Polonia Bookstore, Inc
  26. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  27. Creme Cakeshop & Bakery
  28. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  29. Bohemian Garden Restaurant Banquets Lounge
  30. Beata D. Jankiewicz LCPC CADC ATR – psychoterapeuta
  31. JM Electronics INC
  33. Photomadox – Paweł Nocoń fotograf (773) 663-1776
  34. Garden Fresh Market
  35. Marek – CarMark – właściciel naszego „rydwanu” na Paradzie ‚3-Maja’
  36. Forever Living Products

INFORMACJE DOTYCZĄCE PROGRAMU ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO:

• W TYM DNIU NIE MA REGULARNYCH ZAJĘĆ, SALE BĘDĄ ZAMKNIĘTE
  • SPOTYKAMY SIĘ W KAFETERII W GODZ. 6-7 WIECZOREM NA UROCZYSTOŚCI ZAKOŃCZENIA ROKU SZKOLNEGO
  • UCZNIOWIE Z RODZICAMI MOGĄ WEJŚĆ DO BUDYNKU NIE WCZEŚNIEJ JAK O 5:45PM
  • JEDYNIE RODZICE POMAGAJĄCY PRZY DEKORACJI MOGĄ WEJŚĆ WCZEŚNIEJ
  • POTRZEBUJEMY WIĘCEJ CHĘTNYCH DO POMOCY PRZY DEKORACJI, PROSIMY O POMOC I ZGŁOSZENIE SIĘ DO PANI MONIKI (630) 965-1416 – MOŻLIWOŚĆ ODPRACOWANIA DYŻURU
  • PLAN UROCZYSTOŚCI:
    • OTWARCIE UROCZYSTOŚCI O GODZ. 6PM
    • PRZYWITANIE UCZNIÓW, NAUCZYCIELI I RODZICÓW (DYREKTOR)
    • POŻEGNANIE ABSOLWENTÓW KLASY 8 I OFICJALNE WRĘCZENIE ŚWIADECTW
    • CZEŚĆ ARTYSTYCZNA
    • ROZDANIE ŚWIADECTW W KAFETERII
    • WITAJCIE WAKACJE!

SZKOŁA NASZA SIĘ ROZRASTA – POTRZEBUJEMY WASZEJ POMOCY W POSZUKIWANIACH WYKWALIFIKOWANEJ KADRY

uniesz ozywic lekcje

PROSIMY O SZYBKĄ REJESTRACJĘ, GDYŻ W CZASIE WAKACJI BĘDZIEMY ZATRUDNIAĆ DODATKOWYCH NAUCZYCIELI. MUSIMY JUŻ TERAZ WIEDZIEĆ, KTÓRE KLASY KWALIFIKUJĄ SIĘ DO PODZIAŁU. WE WRZEŚNIU SZANSE NA ZNALEZIENIE NAUCZYCIELI SĄ NIKŁE.

Z uwagi na dużą liczbę nowych studentów, w zbliżającym się roku szkolnym 2015/2016 niektóre klasy będą musiały mieć utworzone dodatkowe oddziały. Aby zatrudnić na wakacjach dodatkowych nauczycieli musimy wiedzieć ile nowych klas powstanie.  Aby zapewnić dziecku miejsce w tej samej klasie, w grupie z tymi samymi dziećmi i nauczycielami, prosimy o jak najszybszą rejestrację.

Prosimy nie zwlekajcie!

Prosimy również o pomoc w rozpropagowaniu wiadomości o trwających zapisach do szkoły. Dziękujemy.

Dziękujemy wszystkim, którzy już zarejestrowali swoje pociechy na nawy rok szkolny. Wygląda na to, że dotarliśmy do wielu nowych rodzin. Apelujemy do wszystkich rodziców, aby nie zwlekali z rejestracją, gdyż zapisujemy uczniów na listę w kolejności rejestracji.

Proponujemy kilka rozwiązań aby zarejestrować dziecko w terminie:

• Zapisy do szkoły będziemy kontynuować w dniu zakończenia roku szkolnego (5/15/2014) w godzinach od 6-7pm.

• Dodatkowo będziemy rejestrować uczniów podczas spotkania klubu polskiego, w najbliższą środę 13-go maja w City Hall w Naperville pod adresem City Hall Napervile 400 S Eagle Street, w godzinach 7-9 wieczorem.

• Oprócz tego, rejestracja przyjmowana będzie drogą korespondencyjną. Prosimy o wydrukowanie karty rejestracyjnej oraz karty z zamówieniem podręczników oraz wysłanie wypełnionych form z jednym czekiem (rejestracja+podręczniki) na adres: Polish School in Naperville P.O. BOX 9565 Naperville, IL 60567.

Przypominamy, że rejestracja do końca czerwca wynosi $100, a po tym terminie $120 od każdego dziecka. Dziękujemy wszystkim za współpracę.

PODSUMOWUJĄC KOLEJNY ROK DZIAŁALNOŚCI NASZEJ SZKOŁY, CHCIELIBYŚMY POZNAĆ PAŃSTWA OPINIE NA TEMAT NASZEJ SZKOŁY. ZACHĘCAMY DO WYPEŁNIENIA ANONIMOWEJ ANKIETY. POMOŻE NAM TO W USPRAWNIENIU WSZYSTKICH NASZYCH DZIAŁAŃ. DZIĘKUJEMY!