Najważniejsze czerwcowe zapowiedzi szkolne

12 Czer

Vintage envelope with school address

ZAREJESTRUJ DZIECKO DO SZKOŁY KORESPONDENCYJNIE PODCZAS WAKACJI – REJESTRACJA DO KOŃCA CZERWCA JEST TAŃSZA – ZAPRASZAMY NOWYCH STUDENTÓW

Przypominamy, że po 30 czerwca opłata za szkołę jest wyższa o $20 od każdego dziecka.  Gorąco zachęcamy wszystkich do rejestracji korespondencyjnej przypominając jednocześnie, że liczy się data stempla na kopercie. Do karty rejestracyjnej należy dołączyć kartę podręcznikową oraz JEDEN czek na sumę pokrywającą koszty opłaty rejestracyjnej i zamawianych podręczników.

uniesz ozywic lekcje

POSZUKUJEMY NAUCZYCIELI

Z uwagi tego, że szkoła nasza się rozrasta i jest potrzeba otworzenia nowych oddziałów klasowych, wciąż poszukujemy nowych nauczycieli. Prosimy o przekazanie tej informacji znajomym, którzy mają kwalifikacje pedagogiczne i chcieliby podjąć pracę w naszej szkole.

CV należy wysyłać na adres szklony polskaszkolanaperville@gmail.com.

kieliszek-roza-nuty-fortepian

KONCERT MUZYKI KLASYCZNEJ W WYKONANIU MARCINA PARYS JUŻ JUTRO W SOBOTĘ 13-GO CZERWCA

ZAPROSZENIE W JĘZYKU POLSKIM

INVITATION IN ENGLISH

for-rent

MIESZKANIE W NAPERVILLE DO WYNAJĘCIA

Do wynajęcia mieszkanie w Naperville od 1 lipca.  Dwie sypialnie, dwie łazienki, balkon, kominek, pralka, suszarka.  Blisko centrum Naperville.  Użyteczności osobno.
Kontakt: Wojciech Dubis 630-215-5005