Rok szkolny już tuż tuż…

31 Sier

DODATKOWE ZAPISY DO SZKOŁY ORAZ ODBIÓR PODRĘCZNIKÓW JUŻ 4-GO WRZEŚNIA

Jeżeli jeszcze nie zamówiliście Państwo podręczników dla swoich dzieci, zróbcie to jak najszybciej. W tym roku chcemy usprawnić sprzedaż podręczników w naszej szkole. Zamawiając podręczniki teraz zapewniamy naszym dzieciom możliwość korzystania z nich już od pierwszej lekcji.

4-go września – podczas dodatkowej rejestracji  – będzie można odebrać zamówione komplety książek. Dla tych, rodzin, które nie odbiorą podręczników tego dnia, dzieci będą mogły odebrać je w szkole pierwszego dnia szkoły. Formy podręcznikowe można znaleźć na naszej stronie i wraz z czekiem wysłać na adres: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.

Spotkanie odbędzie się w bibliotece (Naperville Public Library, 3015 Cedar Glade Rd. Naperville, IL 60564) w sali „A”od godz.6:00 do 8:00 wieczorem.

podreczniki

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO JUŻ 11-GO WRZEŚNIA

Rok szklony 2015/2016 rozpoczyna się w naszej szkole w piątek 11 września. Tego dnia odbędą się normalne zajęcia w godzinach 5:30-8:30. Rodzice z dziećmi będą mogli wejść na teren budynku szkolnego nie wcześniej jak o 5:15pm.

Gdzie odbywają się zajęcia szkolne? Sprawdź nasz adres oraz jak do nas dojechać tutaj.

WRZESIEN

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

DOŁĄCZ DO GRUPY NASZYCH SPONSORÓW! – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHCĄCYCH OGŁOSIĆ SWOJE USŁUGI LUB BIZNES NA NASZEJ STRONIE, A RÓWNOCZEŚNIE WESPRZEĆ SZKOŁĘ.

NOWA LISTA JUŻ OD WRZEŚNIA!

Picture1

POŻEGNANIE PATRICII PRADEL

ZE SMUTKIEM ZAWIADAMIAMY O ŚMIERCI ŻONY BURMISTRZA NASZEGO MIASTA. GEORGE PRADEL, KTÓRY BARDZO NIEDAWNO ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ PO 20-TU LATACH PEŁNIENIA TEJ WAŻNEJ FUNKCJI, BYŁ OBECNY PRZY NARODZINACH NASZEJ SZKOŁY.

ARTYKUŁ O ODEJŚCIU PAT PRADEL W CHICAGO TRIBUNE

INFORMACJA O POŻEGNANIU PAT PRADEL

POTRZEBNA POMOC DO PRZEDSZKOLA

ZAWIADAMIAMY, ŻE PANI TERESA KRZYŻANOWSKI ZDECYDOWAŁA SIĘ POWRÓCIĆ DO NASZYCH 3-LATKÓW I OBJĄĆ PONOWNIE WYCHOWAWSTWO NAD TĄ GRUPĄ. POTRZEBUJEMY JEDNAK ZATRUDNIĆ POMOC DO OBYDWU GRUP PRZEDSZKOLNYCH. OBIE ASYSTENTKI Z UBIEGŁEGO ROKU SZKOLNEGO ZMUSZONE BYŁY OD NAS ODEJŚĆ.

Prosimy o wysyłanie CV na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com.