RSS

Rok szkolny już tuż tuż…

31 Sier

DODATKOWE ZAPISY DO SZKOŁY ORAZ ODBIÓR PODRĘCZNIKÓW JUŻ 4-GO WRZEŚNIA

Jeżeli jeszcze nie zamówiliście Państwo podręczników dla swoich dzieci, zróbcie to jak najszybciej. W tym roku chcemy usprawnić sprzedaż podręczników w naszej szkole. Zamawiając podręczniki teraz zapewniamy naszym dzieciom możliwość korzystania z nich już od pierwszej lekcji.

4-go września – podczas dodatkowej rejestracji  – będzie można odebrać zamówione komplety książek. Dla tych, rodzin, które nie odbiorą podręczników tego dnia, dzieci będą mogły odebrać je w szkole pierwszego dnia szkoły. Formy podręcznikowe można znaleźć na naszej stronie i wraz z czekiem wysłać na adres: Polish School in Naperville, P.O BOX 9565, Naperville, IL 60567-9565.

Spotkanie odbędzie się w bibliotece (Naperville Public Library, 3015 Cedar Glade Rd. Naperville, IL 60564) w sali „A”od godz.6:00 do 8:00 wieczorem.

podreczniki

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO JUŻ 11-GO WRZEŚNIA

Rok szklony 2015/2016 rozpoczyna się w naszej szkole w piątek 11 września. Tego dnia odbędą się normalne zajęcia w godzinach 5:30-8:30. Rodzice z dziećmi będą mogli wejść na teren budynku szkolnego nie wcześniej jak o 5:15pm.

Gdzie odbywają się zajęcia szkolne? Sprawdź nasz adres oraz jak do nas dojechać tutaj.

WRZESIEN

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy

DOŁĄCZ DO GRUPY NASZYCH SPONSORÓW! – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHCĄCYCH OGŁOSIĆ SWOJE USŁUGI LUB BIZNES NA NASZEJ STRONIE, A RÓWNOCZEŚNIE WESPRZEĆ SZKOŁĘ.

NOWA LISTA JUŻ OD WRZEŚNIA!

Picture1

POŻEGNANIE PATRICII PRADEL

ZE SMUTKIEM ZAWIADAMIAMY O ŚMIERCI ŻONY BURMISTRZA NASZEGO MIASTA. GEORGE PRADEL, KTÓRY BARDZO NIEDAWNO ODSZEDŁ NA EMERYTURĘ PO 20-TU LATACH PEŁNIENIA TEJ WAŻNEJ FUNKCJI, BYŁ OBECNY PRZY NARODZINACH NASZEJ SZKOŁY.

ARTYKUŁ O ODEJŚCIU PAT PRADEL W CHICAGO TRIBUNE

INFORMACJA O POŻEGNANIU PAT PRADEL

POTRZEBNA POMOC DO PRZEDSZKOLA

ZAWIADAMIAMY, ŻE PANI TERESA KRZYŻANOWSKI ZDECYDOWAŁA SIĘ POWRÓCIĆ DO NASZYCH 3-LATKÓW I OBJĄĆ PONOWNIE WYCHOWAWSTWO NAD TĄ GRUPĄ. POTRZEBUJEMY JEDNAK ZATRUDNIĆ POMOC DO OBYDWU GRUP PRZEDSZKOLNYCH. OBIE ASYSTENTKI Z UBIEGŁEGO ROKU SZKOLNEGO ZMUSZONE BYŁY OD NAS ODEJŚĆ.

Prosimy o wysyłanie CV na adres szkolny: polskaszkolanaperville@gmail.com.

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 31 sierpnia, 2015 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: