Spotykamy się na pierwszych zajęciach już w piątek

08 Wrz

POPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

DOŁĄCZ DO GRUPY NASZYCH SPONSORÓW! – ZAPRASZAMY WSZYSTKICH CHCĄCYCH OGŁOSIĆ SWOJE USŁUGI LUB BIZNES NA NASZEJ STRONIE, A RÓWNOCZEŚNIE WESPRZEĆ SZKOŁĘ.

NOWA LISTA JUŻ OD WRZEŚNIA!

Picture1

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO ORAZ PIERWSZE ZAJĘCIA JUŻ 11-GO WRZEŚNIA

Rok szklony 2015/2016 rozpoczyna się w naszej szkole w piątek 11 września. Tego dnia odbędą się normalne zajęcia w godzinach 5:30-8:30. Rodzice z dziećmi będą mogli wejść na teren budynku szkolnego nie wcześniej jak o 5:15pm.

Tego dnia prowadzone będą dodatkowe zapisy. Mamy jeszcze sporą grupę powracających studentów, którzy nie dokonali rejestracji. Uczniowie ci nie są więc na liście studentów. Listy klas wywieszone będą w szkole w holu głównym. Prosimy o sprawdzenie, czy dziecko jest na liście zanim odprowadzicie Państwo dziecko do klasy. Dopiero po zapisaniu dziecka, przydzielona mu będzie klasa i nauczycielka. Prosimy o cierpliwość. Dzieci zarejestrowane w maju, podczas wakacji lub w miniony piątek mogą udać się na lekcje.

dodatkowa rejestracja

Uczniowie, którzy zamówili już podręczniki, a nie odebrali ich w miniony piątek, będą mogli je odebrać u nauczyciela. Wszystkie podręczniki rozwiezione będą w czasie lekcji w najbliższy piątek do wszystkich klas.

MAMY JUŻ ASYSTENTKĘ DO GRUPY 4-LATKÓW. WCIĄŻ POSZUKUJEMY POMOCY DO GRUPY PANI TERESY (3-LATKÓW)

LOKALNE OGŁOSZENIA POLONIJNE

Do wynajęcia dom w Naperville