wiadomości szkolne 9/11/2015

13 Wrz

1. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
  2. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  6. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  7. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  8. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  9. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
  10. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  12. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  13. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  14. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  15. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  16. JM Electronics INC – prywatny sponsor
  17. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage

LISTY KLAS WCIĄŻ OTWARTE:

Listy klas nie są jeszcze zamknięte. Wciąż dopisują się nowi uczniowie oraz uczniowie, którzy powracają, ale nie mieli okazji jeszcze się zarejestrować. Niektóre klasy mogą zostać jeszcze podzielone. Prosimy o cierpliwość. Jesteśmy na etapie szukania nauczycieli. Dopóki nie znajdziemy wykwalifikowanych pedagogów, niektóre klasy będą bardzo liczne. Niestety podczas wakacji wielu powracających uczniów nie zapisała się, w związku z tym teraz musimy szukać kadry, co we wrześniu nie jest łatwe.

Listy klas są na bieżąco uaktualniane, są one do wglądu w szkole. Sale, w których odbywają się zajęcia również mogą ulec jeszcze zmianie.

Rozkład zajęć również ulegnie jeszcze zmianie, dlatego nie publikujemy tegorocznego rozkładu, dopóki klasy nie zostaną zamknięte.

PODRĘCZNIKI DLA UCZNIÓW:

Większość zamówionych podręczników została dostarczona uczniom do klas. Przy pakowaniu podręczników brakowało nam niektórych pozycji. Jeśli dzieci nie otrzymały jakiegoś podręcznika, prosimy o zgłoszenie się do dyrekcji z formą podręcznikową. Większość brakujących podręczników powinna być już do odebrania w najbliższy piątek. Nie odebrane podręczniki będą rozwiezione do klas w najbliższy piątek. Wciąż czekamy na Katechizmy Bierzmowanych dla klasy 7. Jak tylko je dostaniemy, uczniowie je otrzymają. Prosimy o cierpliwość.

POMOC DO PRZEDSZKOLA 3-LATKÓW:

Poszukujemy tymczasowej pomocy do grupy 3-latków na najblizszy piątek. Mamy już asystentkę, ale nie będzie mogła być obecna w najblizszy piątek. Bardzo przydałaby się pomoc jednej lub dwóch mam dzieci z tej grupy. Dziękujemy.

W OSTATNIEJ CHWILI MUSIAŁA ODEJŚĆ OD NAS KATECHETKA NAUCZANIA POCZĄTKOWEGO:

katecheza

ZADANIA DOMOWE:

Zadania domowe znajdują się na tymczasowej stronie w dziale dla rodziców.

LOKALNE OGŁOSZENIA POLONIJNE:

Do wynajęcia dom w Naperville