RSS

wiadomości szkolne 9/25/2015

27 Wrz

Zajrzyj do ‘Nasi Sponsorzy’ aby uzyskać więcej informacji o naszych sponsorach.

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy

NASI SPONSORZY:

 1. Prywatny sponsor – Danuta Swobodnik
 2. Jolanta Kołacz – Coldwell Banker Realtor/Broker
 3. Prywatny sponsor – Monika i Andrzej Ślązak
 4. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
 5. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
 6. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
 7. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
 8. Katherine Rubis – Real Estate Broker
 9. Math Kangaroo
 10. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
 11. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
 12. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
 13. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
 14. JM Electronics INC – prywatny sponsor
 15. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
 16. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
 17. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

ZADANIA DOMOWE

ZADANIE DOMOWEDrodzy rodzice, przypominamy, że nieobecni uczniowie mogą sprawdzać sobie zadania domowe na naszej stronie w dziale ZADANIA DOMOWE. Strona ta jest z przeznaczeniem dla uczniów nieobecnych w szkole, aby mogli pomimo nieobecności nadrobić zaległości i odrobić konieczną pracę domową. Pozostali uczniowie zobowiązani są do zapisywania w szkole niezbędnych poleceń dotyczących pracy domowej oraz zachęcani są do odwiedzania naszej strony z zadaniami, w celu sprawdzenia czy czegoś nie pominęli.
Zadania tutaj umieszczane publikowane będą w miarę możliwości jak najwcześniej, jakkolwiek szkoła zastrzega sobie prawo do publikacji zadań w terminie dla niej wygodnym. Będziemy starać się publikować zadania nie później jak w sobotę każdego tygodnia, ale zaznaczamy, że nie zawsze będzie to możliwe. Uczniów, którzy nie byli obecni w szkole zachęcamy więc do częstego zaglądania do naszej strony z zadaniami. Mamy nadzieję, że nasz wysiłek wkładany w cotygodniowe uaktualnianie zadań okazuje się przydatny.

KALENDARZ

Zachęcamy do zapoznania się z kalendarzem szkolnym – Kalendarz z dodatkowymi opisami

WCIĄŻ POSZUKUJEMY KATECHETKI

W miniony piątek pożegnaliśmy panią Dorotę Stanek. Niestety p. Dorota przeprowadziła się i nie będzie mogła do nas dojeżdżać. Jeśli państwo znacie katechetę/-tkę, który/-a mógłby/-ogłaby przejąć klasy 5-8, prosimy o kontakt z dyrekcją. Tymczasowo zastępstwo będzie pełniła p. Helena.

katecheza

SYTUACJA Z PODRĘCZNIKAMI

Dziękujemy za cierpliwość.

 1. Ćwiczenia do klasy 4 zostały niestety wycofane. Przypuszczalnie w przyszłym roku wyjdą inne. Są wiec braki w hurtowni. Będziemy starać się zdobyć te ćwiczenia ze szkół, które z roku na rok mają większe zapasy podręczników.

 2. Ćwiczenia do kaligrafii dostępne są w szkole dla klas zerowych. Kosztują $6. Większość uczniów z klasy 0A już te książeczki nabyła. Zachęcamy rodziców uczniów z klasy 0B o zaopatrzenie również swoich dzieci.

 3. Foldery do religii rozprowadzamy w klasach 2-4. Wszyscy uczniowie powinni zaopatrzyć się w te foldery. Koszt foldera $1.

 4. Niektóre nie wymienione wyżej podręczniki, które były zamówione w sierpniu lub wrześniu, mogą być opóźnione. Zapewniamy państwa, że na bieżąco uzupełniamy podręczniki. Wszystkie podręczniki powinny być dostarczone dzieciom do klas już niedługo.

DYŻURY

Zachęcamy rodziców do zapisywania się na dyżur szkolny. Przypominamy, że każda rodzina powinna wypełnić dyżur raz w ciągu roku szkolnego, niezależnie od tego ile dzieci jest zarejestrowanych. Te rodziny, które nie odpracują dyżuru szkolnego, w przyszłym roku szkolnym do opłaty za szkołę doliczone będą miały $40.

KAFETERIA OTWARTA DLA NASZYCH UCZNIÓW

Przypominamy, że uczniowie nasi mogą korzystać ze szkolnej kafeterii

 • zazwyczaj kafeteria otwarta jest w godzinach 6:45 – 7:15
 • w piątek, 30-go października  – wyjątkowo będzie dostępna o innej porze – 6:00 – 6:30

ZAPRASZAMY RODZICÓW NA SPOTKANIE Z DYREKTOREM, BARBARĄ PAŃCZYK

Zapraszamy na spotkanie informacyjne z dyrekcją już w najbliższy piątek, 2-go października o godzinie 8:00 w sali B-103.

PRZYDZIAŁ SAL:

 • 3-LATKI – sala A-106 – Teresa Krzyżanowski/Kinga Grześkowiak
 • 4-LATKI – sala B-111 – Katarzyna Williams/Natalia Green
 • klasa 0A – sala A-108 – Alina Polak/Renata Parys
 • klasa 0B – sala A-107 – Ewa Elijasz-Rzonca/Renata Matusiak
 • klasa 1 – sala A-109 – Katarzyna Nalaskowska/Anna Taylor
 • klasa 2A – sala B-113 – Katarzyna Barger/Barbara Stano
 • klasa 2B – sala A-115 – Agnieszka Bogdan/Barbara Stano
 • klasa 3 – sala B-119 – Jolanta Kołacz/Barbara Stano
 • klasa 4A – sala B-104 – Teresa Czarnecki/Anna Taylor
 • klasa 4B – sala B-103 – Agnieszka Markowska/Barbara Stano
 • klasa 5 – sala C-112 – Anna Działa
 • klasa 6 – sala C-114 – Anna Działa
 • klasa 7 – sala C-113 – Małgorzata Kuśnierz
 • klasa 8 – sala C-106 – Małgorzata Kuśnierz
 • klasa 9 – sala C-104 – Agata Kopacka
 • klasa 11 – sala C-104 – Anna Peters

KOMUNIKAT PANI ALINY, WYCHOWAWCZYNI KLASY 0A

Drodzy Rodzice z klasy 0A, Kubuś S. zgubił podręcznik, proszę o sprawdzenie, czy któreś z dzieci nie wzięło przez pomyłkę. Pięknie dziękuję, Ala P.

 

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 27 września, 2015 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: