RSS

UWAGA Rodzice Dzieci Przystępujących do Sakramentów Świętych!!!

12 Paźdź

Chciałabym państwa powiadomić, że do najnowszych wiadomości szkolnych (z minionego weekendu) wkradło się kilka błędów. Ponownie wklejam tą informację, tym razem poprawioną. Obydwa terminy spotkań (tak komunii jak i bierzmowania) były niepoprawne. Oprócz tego dodana była informacja z ustaloną datą bierzmowania.

WAŻNA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA

bierzmowanieSpotkanie organizacyjne dla rodziców i kandydatów odbędzie się w Centrum Parafialnym 13, 14 albo 15 października o godzinie 6pm. Prosimy wybrać sobie jeden z dni, który najlepiej pasuje. Obecność na spotkaniu jest obowiązkowa.

BIERZMOWANIE W TYM ROKU SZKOLNYM USTALONE JEST NA SOBOTĘ 2-GO KWIETNIA O GODZINIE 11:30AM

Divine Mercy Polish Mission  ❇  Address: 21W411 Sunset Ave, Lombard, IL 60148  ❇  Phone: (630) 268-8766

WAŻNA INFORMACJA DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH

pierwsza komuniaMsza Święta z poświęceniem różańców dzieci pierwszokomunijnych odbędzie się w czwartek 22-go października o godzinie 7pm. Zapraszamy wszystkie dzieci przystępujące w tym roku szkolnym do Sakramentu Pierwszej Komunii Świętej. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie informacyjne dzieci i rodziców z księdzem.

Divine Mercy Polish Mission  ❇  Address: 21W411 Sunset Ave, Lombard, IL 60148  ❇  Phone: (630) 268-8766

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 12 października, 2015 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: