wiadomości szkolne 11/6/2015

3. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  5. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  6. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  7. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  8. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  9. JM Electronics INC – prywatny sponsor
  10. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
  11. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
  12. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  14. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  17. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  18. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  19. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  20. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  21. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

PRZYPOMINAMY, ŻE W NAJBLIŻSZY PATEK – WEDŁUG PIERWOTNEGO PLANU – ZAJĘCIA SZKOLNE SIĘ NIE ODBĘDĄ:

LISTOPAD

class-picture-day-color1RELACJA I ZDJĘCIA Z UROCZYSTOŚCI ŚLUBOWANIA PIERWSZOKLASISTÓW JUŻ WKRÓTCE. BĘDZIE RÓWNIEŻ MOŻLIWOŚĆ ZAMÓWIENIA ZDJĘCIA KLASOWEGO. DZIĘKUJEMY PANU PAWŁOWI NOCOŃ (PHOTOMADOX) ZA SESJĘ ZDJĘCIOWĄ.

PODSŁUCHANO NA LEKCJI W KLASIE 5?

Rzadko zdajemy sobie sprawę, jak wielkie wydarzenia z historii naszego kraju są blisko nas, wielki zryw Pokolenia Kolumbów, Powstanie Warszawskie, znamy z książek i filmów. Nadal mamy jednak szansę obcować z ludźmi, dla których walka i poświęcenie latem 1944 roku, było częścią życia. Skorzystaliśmy z możliwości jakie daje nam dzisiejsza technologia i w ramach lekcji języka polskiego uczniowie klasy V napisali listy do powstańca, wybraliśmy cztery i w formie elektronicznej przesłaliśmy do pana Profesora Witolda Kieżuna (kapral podchorąży „Wypad”). Ku naszej radości pan Profesor znalazł czas aby nam odpisać, w swym liście serdecznie pozdrawia całe grono pedagogiczne naszej szkoły jak i uczniów.

KLASA 5

Oto LIST KAPRALA PODCHORĄŻEGO „WYPAD”

Zapraszamy do zapoznania się z postacią pana Profesora bo jego życiorys to żywy dowód, że prawdziwi bohaterowie są wśród nas (http://www.witoldkiezun.com, oraz anglojęzyczna strona na temat Powstania Warszawskiego http://www.warsawuprising.com).

WAŻNE WIADOMOŚCI DLA UCZNIÓW PRZYSTĘPUJĄCYCH DO SAKRAMENTÓW ŚWIĘTYCH: