wiadomosci szkolne 12/4/2015

1. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  3. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  4. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  5. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  6. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  7. JM Electronics INC – prywatny sponsor
  8. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
  9. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
  10. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  12. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  15. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  16. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  17. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  18. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  19. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  20. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  21. Joseph Rubis, DDS – General Dentist

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

WAŻNA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA ZNAJDUJE SIĘ W DZIALE SAKRAMENTY ŚWIĘTE

ZDJĘCIA KLASOWE BĘDĄ DO ZAMÓWIENIA W SZKOLE 11-GO I 18-GO GRUDNIA

❅ ceny zdjęć: 5×7= $10, 8×10= $15

❅ pieniążki na zdjecia pobieramy przy zamówieniu

❅ zamówienia zbieramy w grudniu (11-go i 18-go), po odbiór zdjęć będzie można się zgłaszać w styczniu

OGŁASZAMY KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ

boze_narodzenieProsimy o nadsyłanie na adres szkoły zdjęć waszych choinek.  Zdjęcia umieszczone będą w wiadomościach szkolnych 18-go grudnia oraz na szkolnym Facebook’u.  W obydwu miejscach będzie można głosować na ulubione zdjęcie. Na zwycięzcę czeka nagroda. Zdjęcia będą anonimowe, a głosować może każdy. Poproście członków rodziny i znajomych o oddanie głosu. Rozstrzygniecie konkursu w pierwszych wiadomościach szkolnych po Nowym Roku. Powodzenia!

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE – 18-go grudnia odbędą się nasze ostatnie zajęcia w tym roku kalendarzowym

jaselkaPrzypominamy, ze 18-go grudnia uczniowie naszej szkoły przedstawia Jasełka. Potrzebujemy pomocy rodziców w ustawieniu dekoracji. Prosimy o wpisanie się na listę. Za pomoc w ten dzień zaliczony zostanie dyżur szkolny. Zachęcamy i dziękujemy za pomoc.

Poza Jasełkami, pod kierunkiem pani Agaty Kopackiej, tego dnia czekają naszych uczniów dodatkowe atrakcje:

❅  świąteczny występ skrzypaczki Joanny Majka (można będzie zakupić płyty CD)

❅  kolędowanie

❅  wizyta Świętego Mikołaja

✰ ✰ ✰ prezenty mikołajowe ufundowali państwo Knaga, którym serdecznie dziękujemy ✰ ✰ ✰

KLUB POLSKI W NAPERVILLE ZAPRASZA WSZYSTKIE DZIECI szkoły w Naperville NA MIKOŁAJKI:

PDF AFISZ W JĘZYKU ANGIELSKIM

PDF AFISZ W JĘZYKU POLSKIM

Mikolajki 2015

POMOC DLA DZIECI NA UKRAINIE

Przypominamy, że trwa w naszej szkole zbiórka pieniędzy dla borykającej się z trudnościami finansowymi szkoły polskiej na Ukrainie. Więcej szczegółów podawaliśmy w ubiegłym tygodniu. Dziękujemy za hojność.

KONKURS MATEMATYCZNY – KANGUR

kangarooUczniowie klas 1-12, jeżeli rozwiązywanie zadań matematycznych jest dla was przyjemnością, to dołączcie do dzieci, które co roku w marcu piszą Kangura.  W ostatnim roku było ich aż 20 tysięcy, z czego dzieci pochodzenia polskiego stanowiły nieliczną grupę.
Rodzice, pokażmy i my, jakie mamy zdolne dzieci.
Zadania są po angielsku w formie testu wyboru. Zapisy odbywają się przez stronę internetową Kangura i niedługo się kończą.

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ MIJA 31-go STYCZNIA

Przypominamy, że termin opłaty za szkołę mija 31-go stycznia. Rodzinom, które nie wywiążą się w terminie z uiszczeniem pozostałej opłaty doliczone zostaną odsetki w wysokości $20 od każdego dziecka. Dziękujemy tym rodzinom, które już uregulowały swoją należność.