wiadomości szkolne 12/11/2015

13 Gru

2. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  3. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  4. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  5. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  6. JM Electronics INC – prywatny sponsor
  7. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
  8. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
  9. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  11. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  14. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  15. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  16. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  17. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  18. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  19. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  20. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
  21. Katherine Rubis – Real Estate Broker

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

ZDJĘCIA KLASOWE BĘDĄ DO ZAMÓWIENIA PRZYPUSZCZALNIE DOPIERO PO ŚWIĘTACH – przepraszamy za opóźnienie

WAŻNA INFORMACJA DLA KANDYDATÓW DO BIERZMOWANIA W DZIALE SAKRAMENTY ŚWIĘTE

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ TRWA – OBEJRZYJCIE DOTYCHCZAS NADESŁANE ZDJĘCIA – POTRZEBUJEMY WASZYCH GŁOSÓW

boze_narodzenieProsimy o nadsyłanie na adres szkoły zdjęć waszych choinek.  Zdjęcia umieszczone będą w świątecznych wiadomościach szkolnych oraz na szkolnym Facebook’u.  Głosować na ulubione zdjęcie będzie można na naszym Facebook’u. Na zwycięzcę czeka nagroda. Zdjęcia będą anonimowe, a głosować może każdy. Poproście członków rodziny i znajomych o oddanie głosu. Rozstrzygniecie konkursu w pierwszych wiadomościach szkolnych po Nowym Roku. Powodzenia!  Mamy już pierwsze zgłoszenia!

JASEŁKA W NASZEJ SZKOLE – 18-go grudnia odbędą się nasze ostatnie zajęcia w tym roku kalendarzowym

jaselkaPrzypominamy, ze 18-go grudnia uczniowie naszej szkoły przedstawia Jasełka. Potrzebujemy pomocy rodziców w ustawieniu dekoracji. Prosimy o wpisanie się na listę. Za pomoc w ten dzień zaliczony zostanie dyżur szkolny. Zachęcamy i dziękujemy za pomoc.

Poza Jasełkami, pod kierunkiem pani Agaty Kopackiej, tego dnia czekają naszych uczniów dodatkowe atrakcje:

❅  świąteczny występ skrzypaczki Joanny Majka (można będzie zakupić płyty CD)

❅  kolędowanie

❅  wizyta Świętego Mikołaja

✰ ✰ ✰ prezenty mikołajowe ufundowali państwo Knaga, którym serdecznie dziękujemy ✰ ✰ ✰

TERMIN OPŁATY ZA SZKOŁĘ MIJA 31-go STYCZNIA

Przypominamy, że termin opłaty za szkołę mija 31-go stycznia. Rodzinom, które nie wywiążą się w terminie z uiszczeniem pozostałej opłaty doliczone zostaną odsetki w wysokości $20 od każdego dziecka. Dziękujemy tym rodzinom, które już uregulowały swoją należność.

Spowiedź Święta w języku polskim w okolicach Naperville

❅  19 grudnia od 7:30pm do 9:30pm w kościele św. Andrzeja (505 Kingstone Dr., Romeoville)
❅  22 grudnia od 7:00pm do ostatniej osoby w kościele Lady of Mercy (701 S. Eola Rd., Aurora)

W MINIONY PIĄTEK NASI NAJMŁODSI UCZNIOWIE MIELI MNÓSTWO RADOŚCI WYKONUJĄC OZDOBY CHOINKOWE – OBEJRZYJCIE ZDJĘCIA

KLASA 2A PISAŁA LISTY DO MIKOŁAJA

Dzieci w klasie 2A napisały listy do Św. Mikołaja i świetnie bawiły się robiąc łańcuchy na choinkę. Kliknij na zdjęcie aby je powiększyć.

P OS MB DL AG WL D A

W MINIONA SOBOTĘ ODBYŁY SIĘ MIKOŁAJKI COROCZNIE ORGANIZOWANE PRZEZ POLSKI KLUB W NAPERVILLE – OBEJRZYJCIE ZDJĘCIA

Właśnie w minioną sobotę odbyły się – organizowane co roku przez Polski klub w Naperville – Mikołajki. Pojawiło się nieco mniej  osób niż zwykle, ale było to wyjątkowo miłe, kameralne spotkanie.
Dzieci, również z naszej szkoły, wykonały piękne tradycyjne ozdoby choinkowe, po czym ubrały nimi choinkę, słuchały opowiadań świątecznych, brały udział w konkursach oraz otrzymały prezenty od Świętego Mikołaja. Serdecznie dziękujemy Paniom: Joli Kołacz, Teresie Krzyżanowskiej i Agnieszce Markowskiej za pomoc oraz udział w tym wieczorze.