wiadomości szkolne 12/18/2015

21 Gru

1. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800
  2. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
  3. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
  4. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
  5. JM Electronics INC – prywatny sponsor
  6. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
  7. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
  8. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
  10. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
  13. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
  14. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
  15. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
  16. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
  17. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
  18. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
  19. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
  20. Katherine Rubis – Real Estate Broker
  22. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

ZYCZENIA SWIATECZNE

Zdjęcia klasowe, które można już w szkole zamawiać, są do obejrzenia TUTAJ. Będziemy zbierać zamówienia TYLKO do końca stycznia. Zdjęcia będą do odebrania w pierwszym tygodniu LUTEGO.

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ TRWA – OBEJRZYJCIE DOTYCHCZAS NADESŁANE ZDJĘCIA – POTRZEBUJEMY WASZYCH GŁOSÓW

boze_narodzenieProsimy o nadsyłanie na adres szkoły zdjęć waszych choinek. Termin nadsyłania zdjęć choinek upływa 31-go stycznia.  Zdjęcia umieszczone będą na szkolnym Facebook’u.  Głosować na ulubione zdjęcie będzie można na naszym Facebook’u – głosowanie już się zaczęło. Na zwycięzcę czeka nagroda. Zdjęcia będą anonimowe, a głosować może każdy. Poproście członków rodziny i znajomych o oddanie głosu. Rozstrzygniecie konkursu w pierwszych wiadomościach szkolnych po Nowym Roku. Powodzenia!

WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W NASZEJ SZKOLE – Obejrzyjcie zdjecia z wizyty  Świętego Mikołaja.