RSS

Najlepsze życzenia Noworoczne

31 Gru

szampanskiej zabawy 2015

Zapraszamy do obejrzenia naszego WIGILIJNEGO ALBUMU. Zdjęcia posiadamy dzięki ciężkiej pracy podczas Wigilii i uprzejmości pana Kusion, który zechciał się swoimi zdjęciami z nami podzielić. Serdecznie dziękujemy.

KALENDARZ NA STYCZEŃ 2016

Styczeń
1/1/2016 – szkoła zamknięta z okazji Nowego Roku (ferie zimowe)
1/8/2016
1/15/2016
1/22/2016 – Dzień Babci i Dzień Dziadka, uroczystość dla babć i dziadków
1/29/2016

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ – Na nasz szkolny Facebook wkradł się chochlik i namieszał trochę w naszym konkursie. Jest trudno w dzisiejszych czasach kontrolować co dzieje się w sieci, więc będziemy musieli zmienić zasady, za co przepraszamy. Póki co dzielimy się z Wami zdjęciami choinek, które konkurowały ze sobą o miano najpiękniejszej – ALBUM CHOINEK DO KONKURSU. JUŻ WKRÓTCE PODZIELIMY SIĘ WYNIKAMI KONKURSU.

 

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 31 grudnia, 2015 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: