RSS

wiadomości szkolne 1/8/2016

10 Sty

Szczegółowe informacje, dotyczące ogłaszania się na stronie szkolnej, a jednocześnie dołączenia do listy sponsorów, znajdziecie Państwo w Dziale Nasi Sponsorzy

NASI SPONSORZY:

 1. Beata Nitecki – Farmers Insurance Group
 2. Dr. Martin Karwowski, DDS – Lisle Dental Care – Implant and Cosmetic Dentistry
 3. Hi-Tech Machining Inc. – prywatny sponsor
 4. JM Electronics INC – prywatny sponsor
 5. Monika Tkaczyk – 1st Advantage Mortgage
 6. Polish Friends of Napervillespotkania w każdą drugą środę miesiąca w City Hall w Naperville w godz. 7-9pm
 7. Globi Inc. – Agata Nowakowska Naperville – Polamer, US Money Express, 24-godzinna wysyłka kwiatów, licencjonowana biegła księgowa, obsługa firm i inne usługi – Globi Inc. 1163 E Ogden Ave., Suite 718, Naperville, IL 60563, tel. (331) 229-3507
 8. Prywatny sponsor – Danuta Swobodnik
 9. Hawk Volkswagen of Joliet – Damian Gabrus, General Manager (815) 741-1100
 10. Jolanta Kołacz – Coldwell Banker Realtor/Broker
 11. Prywatny sponsor – Monika i Andrzej Ślązak
 12. Prywatny sponsor – Dorota i Thaddeus Knaga
 13. Photomadox – Paweł Nocoń Photographer (773) 663-1776
 14. Kaczor and Assoc. LTD – przy powołaniu się na Polską Szkołę w Naperville 10% zniżki; po 15 kwietnia można przyjść do biura pana Kaczora na tzw. 3 year review (za darmo)
 15. Dr. Edyta Strączyński – Family Medicine
 16. Forever Living Products – Joanna (630) 536-6028
 17. Jerzy Kornecki – PowerTechGroup
 18. Joseph Rubis, DDS – General Dentist
 19. Katherine Rubis – Real Estate Broker
 20. Math Kangaroo
 21. Private Violin/Piano Lessons – Joanna Majka
 22. Shop & Save Market – europejski supermarket – (630) 427-6800

WSPIERAJMY NASZYCH SPONSORÓW

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZĄ CHOINKĘ ROZSTRZYGNIĘTY – GŁOSOWANIE NA SZKOLNYM FACEBOOK’U ZAKOŃCZONE

#8#12#15

Walka o tytuł najpiękniejszej choinki na naszym szkolnym Facebooku była bardzo zacięta. Najpierw zdecydowanie wygrywała piękna czerwona choinka ubrana w kwiaty gwiazdy betlejemskiej i róży, zdobyła ona w sumie 37 komentarzy i 114 polubień. W późniejszej fazie głosowania, pomimo swej urody i ogromnego powodzenia, przesunięta on została na trzecie miejsce. W ostatnich dniach roku 2015 bardzo zacięta walka toczyła się pomiędzy ‚tradycyjną’ choinką ustrojoną w ręcznie robione ozdoby o numerze 12, oraz złoto-bordową choinką strzeżoną przez dostojnego owczarka niemieckiego o numerze 15. Pomimo tego, że wszystkie choinki zgłoszone do konkursu (zobacz zdjecia) były naprawdę piękne, każda inna, oryginalna, i każda na swój sposób urodziwa, miano najpiękniejszej (dzięki ewidentnej popularności w sieci) przyznajemy choince #15, która zdobyła 247 komentarzy i 399 polubień.  Zaraz za nią, drugie miejsce przyznajemy choince #13 z 19 komentarzami i 486 polubieniami. Jako, że uroda jest pojęciem względnym, zarówno komentarze jak i polubienia miały decydujące znaczenie w ustaleniu, która z choinek zasługuje na miano najpiękniejszej. Gratulujemy zwycięzcom. Prosimy dzieci o zgłoszenie się do dyrekcji po nagrodę główną za pierwsze miejsce oraz po dyplomy uznania za miejsce drugie i trzecie. Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

NOWE WIADOMOŚCI DLA DZIECI PIERWSZOKOMUNIJNYCH W DZIALE SAKRAMENTY ŚWIĘTE – PIERWSZA KOMUNIA ŚWIĘTA

 • przymiarka alb
 • sesja zdjęciowa w szkole

TERMIN PŁATNOŚCI ZA SZKOŁĘ ZA ROK SZKOLNY 2015/2016 MIJA KOŃCEM STYCZNIA

Drodzy Państwo, przypominamy, że termin płatności za szkole mija 31 stycznia. Rodziny, które nie uiszcza opłaty w terminie, zostaną obciążone dodatkową opłatą $20 od dziecka.

ZEBRANIA NAUCZYCIELI Z RODZICAMI

Zamykamy pierwsze półrocze roku szkolnego 2015/2016, w związku z tym w piątek 22-go stycznia odbędą się zebrania/wywiadówki nauczycieli z rodzicami. Za tydzień podamy dokładny rozkład spotkań, abyście Państwo mogli zaplanować swój wieczór i spotkać się z wychowawcami waszych dzieci. Zachęcamy wszystkich do przybycia jako, że bliski kontakt z nauczycielem dziecka jest niezmiernie ważny w procesie edukacji.

RADY JANUSZA KORCZAKA DLA RODZICÓW

 

 

 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 10 stycznia, 2016 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: