RSS

Najlepsze życzenia swiąteczne

25 Mar

NAJLEPSZE ŻYCZENIA ŚWIĄTECZNE

wesolych swiat wielkanocnych

ZACZYNAMY ZAPISY NA ROK SZKOLNY 2016/2017

zapisy do szkoly 2016-2017

Zaraz po przerwie świątecznej rozpoczynamy zapisy do szkoły na kolejny rok.

  • WARUNKI REJESTRACJI pozostają bez zmian.
  • FORMULARZ REJESTRACYJNY można nabyć i wypełnić w szkole lub wydrukować w domu i przynieść wypełniony.
  • Przy rejestracji należy wpłacić opłatę rejestracyjną w wysokości $100 od dziecka
  • Rodziny, które zalegają z opłatami za rok bieżący muszą wcześniej uregulować zaległości.
  • Przy rejestracji należy również zamówić PODRĘCZNIKI, aby dziecko mogło z nich korzystać już od pierwszego dnia szkoły. We wrześniu są zwykle braki w podręcznikach i trudno je wtedy zdobyć. W czasie wakacji szkoła sprowadza tylko podręczniki zamówione przez rodziców. Podręczniki z niewielkimi wyjątkami pozostaną te same. Ceny podręczników mogą ulec zmianie, ale tę wiadomość potwierdzimy w późniejszym terminie. Póki co opłaty za podręczniki będziemy pobierać według ubiegłorocznego cennika, a poprawki naniesiemy już po zmianie cen.

WARSZTATY NA OBYWATELSTWO

obywatelstwo

W sobotę, 9 kwietnia, SEIU Local 1 wspólnie z innymi organizacjami imigracyjnymi z Chicago organizuje darmowe warsztaty na obywatelstwo podczas, których będzie można pod okiem prawników wypełnić aplikację na amerykańskie obywatelstwo. Jest to jedna z ostatnich szans, aby zostać obywatelem amerykańskim i nadal zdążyć wziąć udział w listopadowych wyborach prezydenckich.
Aby wziąć udział w warsztatach, należy wypełnić formę rejestracyjną, która znajduje się pod adresem internetowym:www.seiu1.org/citizenship lub zadzwonić po polsku na numer telefonu 312-233-8880.
Po jej wypełnieniu skontaktuje się z Państwem nasz przedstawiciel, który zweryfikuje dane oraz opowie o całym procesie. Wypełnienie formy nie gwarantuje miejsca na warsztatach. Miejsca przydzielane będą na zasadach, „kto pierwszy ten lepszy”. Warszaty odbędą się w budynku szkoły przy kosciele Świętej Trójcy, 1118 N Noble St, Chicago, IL 60642.
Wszelkie pytania odnośnie warsztatów można kierować do Wojtka Gila, telefonicznie pod numerem 1-312-233-8784 lub emailem na gilw@seiu1.org.
 
Dodaj komentarz

Opublikował/a w dniu 25 marca, 2016 w Uncategorized

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

 
%d blogerów lubi to: